Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Wtorek, 12 lipca 2011 – Na plaży fajnie jest!

Po nieco chłodniejszym poniedziałku, wtorek rozpieszcza upałami! Na plaży wyraźnie czuć unoszący się w powietrzu przyjemny zapach olejków do opalania. Dobrze widać, kto dopiero przyjechał, a kto ma już za sobą kilka dni pobytu na Wybrzeżu Rewalskim. Odcienie skóry od biurowej bieli, poprzez indiańską czerwień, po czekoladowy brąz – Polacy są bardzo różni i mienią się kolorami, co doskonale widać na plaży. Temperatura powietrza w cieniu wynosi dziś 26°C, w słońcu 37°C, na niebie głęboki błękit, a pod nim Bałtyk rozgrzany do 20°C! Stan morza 0°B. Na plaży rajska sielanka! Gry i zabawy, tańce, siatkówka, ciepłe naleśniki, zimna kawa, lody, popcorn, chłodne piwo, piłki i latawce – dla każdego coś innego! Przede wszystkim jednak czyste i piękne plaże wybrzeża Bałtyku! Tu drobnoziarnisty piasek ma jasny kolor, a woda w morzu pierwszą klasę czystości. Nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwają wykwalifikowani ratownicy. Pozostaje tylko mieć dystans do nietrafnych prognoz pogody, spojrzeć na słońce zalewające nasze plaże i ruszać nad morze! W Gminie Rewal wciąż jest sporo wolnych miejsc! Zapraszamy! Dziś na zdjęciach słoneczna plaża w Pobierowie!

Dodaj komentarz »

komentarzy 14

 1. Janusz

  Oooooooooo.. dawno nie pamiętam takich tłumów na plaży . Kąpiących się też jest sporo . Wygląda na to że Polacy zaczęli doceniać swojskie klimaty. Jeszcze trochę i ja dołączę do tych tłumów .

 2. Medyk

  jak mrówek :)

 3. Iwona

  Już chcę tam być!

 4. gosia

  zdjęcie nr 9 zdecydowanie najlepsze:))

 5. Krzysztof

  Zdjęcia fantastyczne, wspaniała relacja, zachęcająca do uczestnictwa. Co za piękny szczyt sezonu, trudniej o lepszy okres w roku nad morzem.

 6. qwert

  Dobre fotki!

 7. Margo

  Tomek, dzisiaj po 7 rano pokazywali w Wiadomościach Twoje zdjęcia z Pobierowa :)))

 8. Szymon

  Panie Tomaszu. Dzisiaj od rana w TVN 24 oglądam Pana zdjęcia Pobierowa z fotorelacji.WR dzięki Panu ma świetną reklamę i to za darmochę, bo już wiem, że nikt Panu za to nie płaci. Właśnie wróciłem z Pobierowa,to był mój najlepszy urlop. Fantastyczne miasteczko,wyboru dokonałem kierowany Pana pięknymi fotkami. Dziękuję. Pozdrawiam.

 9. Medyk

  uważam, ze przynajmniej powinni Ci dać tytuł honorowego obywatela za wniesiony wkład … Margo mam racje ?

 10. Dann

  Te piękne zdjęcia są też na stronie TVN meteo…Polska praży się na plaży.:)
  Panie Tomku gratulacje…
  Pobierowo jest cudowne

 11. maciej

  Szok,szok i jeszcze raz szok!!!!!!!!
  Czegoś takiego to ja się nie spodziewałem!!!!
  Tomaszu,to co pokazujesz w swoich zdjęciach,zasługuje na najwyższe laury!!
  Pozdrawiam:)

 12. Margo

  Medyk,oczywiście, że masz rację :)

 13. Tomasz - Admin

  Dziękuję Wam za wsparcie i miłe komentarze! Cieszę się, że TVN doceniło moją społeczną pracę :) Na antenie TV wyglądało to tak.

 14. Stanko

  Ach, tez bym se poleżał i pochodził po piachu…..tęsknie za morzem. Zdjęcia rozbrajająco relaksujące…..