Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Piątek, 11 listopada 2011 – Pogorzelica

Zaczął się piękny, słoneczny, listopadowy weekend w Gminie Rewal. Temperatura powietrza zdecydowanie obniżyła się i sięgała dziś zaledwie 5°C. Stan morza 0-1°B, bezchmurnie. Na ulicach i plażach miejscowości Wybrzeża Rewalskiego widać wzmożony ruch. Dobre prognozy przyciągnęły nad morze turystów z całej Polski, a także mieszkańców sąsiednich miejscowości.  Aura, mimo chłodnego powietrza, sprzyja spacerom. W Pogorzelicy, nad ujściem Liwki do morza panuje wspaniały spokój, zakłócany wyłącznie krzykiem mew. Dookoła złote odcienie jesieni.

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarzy 8

 1. Margo

  Tomku,mistrzostwo świata!!!!! Te kolory,zbliżenia, morze mieniące się złotem…..Listopad też potrafi być piękny,a Ty przedstawiasz go w szczególny sposób!!!!:)Zastanawiam się, czy to zasługa „modelek” czy fotografa? ;)))

 2. dr. Piotr :)

  Piękne zdjecia Tomasz, zresztą jak zawsze ;)

  Pozdrowienia ze Ślaska
  Piotrek

 3. ava

  bajeczne zdjęcia! Powiedziałabym nawet, że świat na Twoich zdjęciach jest piekniejszy, niż w rzeczywistości.

 4. Waldi

  Piękne!

 5. Janusz

  Witam .
  Tomku cóż można napisać ?
  Przepiękna kolorystyka i fantastyczne ujęcia !!!!!!! To arcydzieło .
  Pozdrawiam .

 6. Medyk

  super ! Krótko i na temat …

 7. Monika Maciej

  Witam.
  Patrząc na zdjęcia Kanału Liwia,przypominają mi się wędrówki wzdłuż niego by dotrzeć na plażę z campingu.Dziś w tym miejscu stoi potężny ośrodek wypoczynkowy Sandra.Ileż to uciech sprawiało milusińskim przekopywanie kanału przy ujściu do morza.Jakaż to była dla nich frajda, gdy można było po przekopaniu plaży spływać wartkim nurtem do morza:)

  Wiem że niejedna z nas osoba ma też w swoich zbiorach fotografie z foką Depką,która uwielbiała wylegiwać się nad brzegiem kanału w promieniach słońca. Swoją drogą,ciekawe co się z nią dzieje?

  Gdybym ja był mewą(co raczej jest wątpliwe)to też bym latał nad głową złotowłosej dziewczyny:):):)

  Pozdrawiam:)

 8. Tomasz - Admin

  Dziękuję za przesympatyczne komentarze. Mewy to zdecydowanie temat, który nigdy mnie nie nudzi – ciągle, od lat czymś mnie zaskakują. Poza różnym ubarwieniem i gatunkami, różnią się także charakterem. Ponadto zupełnie inaczej zachowują się mewy w różnych miejscowościach Gminy Rewal. Te w Pogorzelicy są wyjątkowo śmiałe i towarzyskie :)