Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Poniedziałek, 14 listopada 2011 – Mglisty Rewal

Jesienny, senny poniedziałek w Gminie Rewal. W powietrzu mgła, niebo spowite chmurami, rzeczywistość w odcieniach szarości. Temperatura powietrza nie przekroczyła dziś 4°C, stan morza 0-1°B. Bezludna plaża w Rewalu, uśpiona przystań rybacka. Na ulicach pojedyncze osoby – mieszkańcy przemieszczający się z konieczności do sklepu i kilku turystów, którzy upodobali sobie puste plaże i późno-jesienną aurę wybrzeża Bałtyku.

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarzy 8

 1. Janusz

  Witam .
  Jak niesamowicie wręcz upiornie wyglądają te puste uliczki i plaże . Znajome ale jakieś inne bez ludzi i tego całego letniego gwaru . To bardzo ciekawy temat fotorelacji .
  Pozdrawiam .

 2. Ela K.

  Witam.
  Uwielbiam szarości morza… a ten oranż w niej cudowny… bardzo często tu zaglądam… dziękuję, że mogę podglądać mój ukochany Bałtyk cały rok.
  Pozdrawiam. Ela.

 3. Medyk

  ale pusto… Ale morzu też się należy odpoczynek … :)

 4. SASO

  Wielkie dzięki za te zdjęcia właśnie ostatnio myślałem że przydałoby się więcej ujęć z centrum a tu masz.. dzięki,ciekawe jak wygląda teraz park obok amfiteatru ul.Kościuszki lub dojście do pierwszego tarasu widokowego???

 5. Janusz

  Witam .
  Tomku , to co napisał mój przedmówca to bardzo ciekawy pomysł . Cykl fotorelacji z pustych uliczek Pogorzelicy , Niechorza czy Rewala super sprawa . Popieram !!!!!!
  Pozdrawiam .

 6. Krzysztof

  Super klimat tych zdjęć. Jesienna, senna, poetycka nostalgia wzmocniona ciszą i jakby odrealniona pustką. Wspaniały i bardzo ciekawy efekt. Bardzo pięknie.

 7. Krzysztof

  Zdjęcie tytułowe posiada niezwykłą urodę. Niezwykły nastrój późnojesiennej nostalgii, tajemnicze zamglenie, mistrzowsko skomponowany kadr z kontrapunktem pomarańczowej łodzi. Można się w to wpatrywać i wpatrywać. Dawno nie widziałem aż tak udanego zdjęcia. Szkoda tylko, że nie można zobaczyć tego na pełnym ekranie.

 8. Tomasz - Admin

  Dziękuję za miłe komentarze. Postaram się cyklicznie pokazywać na zdjęciach także ulice miejscowości Gminy Rewal.