Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Wtorek, 22 listopada 2011 – Trzęsacz i Pustkowo

Piękny wtorek w Gminie Rewal! Temperatura powietrza sięgała dziś 7°C w cieniu, bezmiar jesiennego Słońca sprawiał, że odczuwalnie było nieco cieplej. Bezwietrznie, bezchmurnie, stan morza 0°B. Do południa na ulicach Trzęsacza i Pustkowa było pusto. Bezmiar ciszy. Na zdjęciach Trzęsacz: stadnina koni, budowa stacji Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, ruiny kościoła, uliczki, plaża i krystalicznie czysta woda w Bałtyku. Od Trzęsacza do Pustkowa prowadzi chodnik położony na skraju lasu porastającego wydmę. Równolegle do chodnika biegnie leśna ścieżka usłana miękkim dywanem z różnokolorowych liści podświetlanych bladym światłem późnojesiennego Słońca. Na zdjęciach Pustkowo: Replika Krzyża, ulice i posesje.  Na zdjęciach: jesienny spokój.

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarzy 5

 1. Ela K.

  nic tylko ładować szanowną i nad morze…. tia… marzenie…
  koniki też super… :)

 2. Monika Maciej

  …morze spokojnie szykuje się do snu zimowego…pożółkłe liście opadające z drzew wirują niczym ostatni taniec dla spokojnego morza…
  taka „symbioza” flory i fauny kończącej się jesieni…
  Tomku, zdjęcia są jak zawsze przepiękne! pozdrawiamy:)

 3. Margo

  Cudownie wygląda Bałtyk niczym nie zmącony.Bardzo ciekawe jest zdjęcie 17-ste, takie tajemnicze… i ten piesek w oddali :)

 4. Krzysztof

  Przepiękny spacer uliczkami i duktami leśnymi w barwach jesiennych i w klimacie niezmąconego spokoju. Czysty relaks w tak urokliwych miejscach.

 5. Hania

  Pieknie ! Nie bylam tam przeszlo 25 lat, jest za czym tesknic, polskie wybrzeze jest bardzo interesujace, kazda miejscowosc ma cos do zaoferowania. Dobrze, ze zabezpieczono te ostatnie „cegly” kosciola.
  Pozdrowienia.