Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Poniedziałek, 5 grudnia 2011 – Rewal i Śliwin

Na morzu sztorm, wieje silny wiatr, częściowe zachmurzenie. Temperatura sięgała dziś zaledwie 4°C. Na plaży w Rewalu pusto, bo pogoda dla tych co im chłód i wiatr nie straszny. Nieco dalej od brzegu, w głąb miejscowości pędzą pospiesznie do samochodów kończący własnie pracę w Urzędzie Gminy Rewal. W Śliwinie jak zawsze czas płynie wolniej. Tu mimo pogody życie snuje się z dnia na dzień i z pory roku na kolejną porę roku. Dopiero wiosną przyjdzie czas siewów i Śliwin przyspieszy.

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarzy 5

 1. SASO

  Zdjęcia powalają…pustka,niema nikogo niesamowity klimat chyba nigdy nie uda mi się tam być o tej porze roku.Chciałbym stanąć nad brzegiem i pomyśleć,napełnić płuca morskim zimnym powietrzem.Dla tubylców niema w tym nic specjalnego a dla Nas,ludzi z odległych terenów Polski,którzy kochają Bałtyk to coś niesamowitego,a może wszyscy,którzy kochają fotorelations Pana Tomasza spotkamy się kiedyś w Rewalu przy wędzonej rybce,piwku i ognisku na plaży i pogadamy o morzu…. hi hi pozdrawiam.

 2. Medyk

  Tomek wiesz co ja lubię :) Rewal i Nowy Śliwin to miejsca gdzie najczęściej bywam, są bardzo urokliwe, i mają swój klimat co Tomek potrafi nam przekazać.

 3. Janusz

  Witam .
  Dzisiaj mikołajki . Miałem nadzieję ze jakiś Mikołaj zechce spełnić moje marzenia i choć na chwilę przeniesie mnie na plaże i inne magiczne miejsca WR . Niestety życzenie nie spełniło się i pozostało mi tylko oglądanie super zdjęć Tomka

 4. ava

  piekne. jak zawsze.

 5. Ela K.

  widzę, że nie tylko moim marzeniem jest stanąć samotnie nad brzegiem… wygadać się… tylko przed Nim… Bałtykiem… nawet wypłakać… albo pośmiać… i posłuchać, co ma do powiedzenia… właśnie mi… tylko mi…
  pozdrawiam