Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Niedziela, 11 grudnia 2011 – Pogorzelica i Niechorze

Dziś Słońce świeciło tylko do południa, potem całkowicie zachmurzyło się. Temperatura powietrza dochodziła do 4°C, stan morza 6-7°B. Na zdjęciach Pogorzelica i Niechorze, w których panuje późnojesienny spokój. Na plaży w oddali widać pojedynczych spacerujących, wkoło tylko czysta plaża i szum morza. Okiem turysty ulice mogą wydawać się zupełnie puste, ale mieszkańcy przywykli do takiego stanu rzeczy. Na siedem miejscowości Gminy Rewal przypada niespełna cztery tysiące osób.

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarze 4

 1. Medyk

  ulala ale fajnie i pusto :) Tyle miejsca aby zaparkować :) Ciekaw jestem w jaki sposób zabezpieczają te drewniane schody ?

 2. Ela K.

  ojjjj to… to… jak ta Pani… stałabym… i stała…
  a najpierw na szczycie schodów…. co by widzieć dalekoooo…. bardzo daleko…

 3. Janusz

  Witam .
  Kiedyś Irena Santor śpiewała ” już nie ma dzikich plaż na których zbierałam bursztyny ” ale pozostały puste plaże na których ja zbierałem bursztyny . Aż serce się wyrywa …….

 4. Piotrek

  Myslę ze ten czas jest najlepszym czasem dla plaz, dla morza .Woda morska wymyje wszystkie pety i niedopałki zakopane przez turystów w czasie letnich wakacji.Zdjęcie nr 2 jest super mam podobne zrobione smieną 8m (czarnobiałe), to było juz ponad dwadziescia lat temu,a widok ten sam