Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Niedziela, 8 stycznia 2012 – Zima w Rewalu

Mijają kolejne dni stycznia, a nad morzem ani śladu śniegu. Gdyby średnie temperatury wiosną i latem podniosły się o tyle co zimowe, to w wakacje mielibyśmy tropiki. Póki co aura jesienna, która najwyraźniej nie przeszkadza przybywającym na Wybrzeże Rewalskie turystom. Każdego weekendu na plaży widać wzmożony ruch spacerowiczów. Dziś temperatura powietrza wynosi 6°C, chwilowe przejaśnienia i przejściowe opady, stan morza 3-4°B. Bałtyk po ostatnich sztormach zawłaszczył sobie sporą część rewalskiej, niedawno poszerzanej plaży. W okolicach przystani rybackiej w Rewalu fale rozbijają się o umocnienia wydmy, kutry wsunięte możliwie głęboko w ląd. Zapraszamy na niezwykłe i zmienne Wybrzeże Rewalskie!

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarzy 5

 1. SASO

  Mam na dzieję że morze nie zabierze zrewitalizowanej plaży bo jest już taka fajna i szeroka,bez kamieni i można normalnie wejść do wody szczególnie dzieciaki.Swoją drogą to brakuje mi tych kamieni na plaży nie ma czym udekorować zamków z piasku :)

 2. Eriell

  Jeśli jak Ja , na co dzień ogląda się wymarłe kopalnie, bardziej lub mniej żywe huty … krajobraz nadmorski, jego przemiany , nieprzewidywalność … to wszystko jest jakieś magiczne .
  Dziekuję

 3. Ela K.

  parę kamyków jest na plaży… :) widać na zdjęciach :)
  a mewom to dobrze…:)

 4. Krzysztof

  Zdjęcia jak zwykle niezwykłe i mistrzowskie. Jakże niesamowicie wyglądają te kutry podniesione ku górze, zapadłe w sen zimowy.

 5. Monika Maciej

  Trzeba przyznać że potęga morza jest przeogromna.Szkoda tej ludzkiej pracy.Tyle plaży zostało zabrane:(
  Mistrzowskie zdjęcia.
  Pozdrawiamy:)