Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Czwartek, 26 stycznia 2012 – Zima w Niechorzu

Ochłodziło się nad Bałtykiem. Temperatura w ciągu dnia utrzymywała się w okolicach 0°C, pod wieczór przyszedł przymrozek. Wczorajsze chwilowe opady śniegu nieco przypruszyły krajobraz bielą. Stan morza 1-2°B. Do południa słonecznie, potem częściowe zachmurzenie. Widok z latarni morskiej w Niechorzu zachwyca o każdej porze roku. Nawet jeśli mróz szczypie w nos i policzki to warto z góry spojrzeć na malowniczy krajobraz Wybrzeża Rewalskiego.

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarzy 9

 1. magma

  Wspaniałe zdjęcia! Wspaniałe miejsce! :-)

 2. Ela K.

  i nadejdzie taki dzień… i pojadę zimą nad morze… nadejdzie…
  a puki co pięknie dziękuję… nacieszyłam oko… mogę iść w kimono…
  Niezmiennie pięknej nocy życzę :)

 3. Margo

  I zobaczcie jaki ten psiurek jest szczęśliwy :):):)
  Tomku mróz i snieg trzyma na południu, może wkrótce i do Was dotrze i zobaczymy piękne śnieżne krajobrazy… :)

 4. Medyk

  za te wypociny sprayami to bym takich wytargał za uszy :)

 5. Monika Maciej

  Mróz coraz silniejszy, może mimo wszystko uda nam się obejrzeć lodowe krajobrazy z wybrzeża, o których pisze Margo?:)
  Chyba Medyku nic na te wypociny nie poradzimy:( Super zdjęcia. Tomku, mam pytanie, które zadają mi znajomi, oglądający te zdjęcia. Czy jest możliwość, by te zdjęcia były w pełnym wymiarze ekranowym?? Pytam, ponieważ robią na nich ogromne wrażenia, a chcieli by je mieć też jako tapetę w swoim kompie:) Pozdrawiamy :)

 6. Krzysztof

  Przepiękne widoki na ulubione Niechorze. Ja mam również nadzieję, że w końcu ten mróz z centralnej i południowej przesunie się na WR. I wtedy mamy szansę obejrzeć te morskie fantazje lodowe i śnieżne.

 7. Tomasz - Admin

  Witajcie. Dzięki za sympatyczną obecność na łamach fotorelacji :) Nad morzem coraz mroźniej, w tej chwili mamy -4°C, a temperatura w ciągu dnia cały czas utrzymuje się poniżej zera. Mam nadzieję, że jednak nie będziecie tego roku oglądać lodowych krajobrazów, bo dla nas mieszkańców pomorza oznaczałoby to temperatura poniżej -10°C przez najbliższe tygodnie, a my tu już powoli myślimy o zbliżającym się lecie :) Wytrzymacie z tym lodowym krajobrazem do kolejnej zimy? Pewnie tak :) Tylko czy zima wytrzyma?

  Monika, Maciej, udostępnianie zdjęć takiej wielkości na łamach fotorelacji jest niemożliwe z kilku przyczyn. Podstawowa, to ta, że niektórym zdjęcia wychodziłyby poza ekran, a druga, że wiązałoby się to z ogromnym zużyciem transferu (dodatkowe koszta utrzymania fotorelacji). Cały czas w opracowaniu jest dział „download” w ramach serwisu gdzie znajdą się wybrane zdjęcia w formie tapet. Mój webmaster ma już to wpisane w kalendarz… Myślę, że z początkiem wiosny będzie można ściągać i tapetować ekrany. Serdecznie pozdrawiam!

 8. magma

  Oj, Tomku, nie tylko Wy myślicie już o lecie. Ja o nim myślę od pierwszych dni października! ;-)
  Zimie już dziękujemy, choć wiadomo,że WR jest piękne o każdej porze roku, zwłaszcza w Twoim obiektywie. Ja czekam na pogodniejsze zdjęcia :)
  Pozdrawiam!

 9. Monika Maciej

  Dziękujemy Tomku za wyjaśnienia:) Przekażemy je znajomym i uzbrajamy się w cierpliwość:)

  Pozdrawiamy.