Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Piątek, 3 lutego 2012 – Śnieżny Rewal

Piaszczyste plaże przykrył biały puch, na falochronach tworzą się lodowe czapy, przy brzegu pływają pojedyncze kry. Kutry rybackie otulone śniegiem zastygły na plaży jakby zapadły w sen zimowy. I tylko mewy krzyczą niezmiennie tym samym głosem, a wśród nich nieśmiało przysiadły na lodzie kolorowe kaczki. Krajobraz, do południa, rozświetlały blade promienie Słońca, które szybko zostało zasłonięte przez śniegowe chmury. Bałtyk zimą ulega niezwykłym przeobrażeniom, niezmiennie zachwyca. Na zdjęciach plaża w Rewalu. Temperatura powietrza -8°C, stan morza 0-1°B, prawie bezwietrznie.

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarzy 8

 1. Medyk

  widzę, że jeszcze nie jest żle – morze nie zamarzło :)

 2. Ela K.

  ptaszorki cudne… mają co jeść? i nikt im kubraczków nie założył?… zamarzłabym w locie…
  i te rzeźby… natura sama najpiękniej tworzy…
  a Tomasz pozwala nam oko nacieszyć.. :)
  Dzięki…:)

 3. Monika Maciej

  Chcieliśmy zimowych widoków z WR ??…no to mamy:)
  Super:):)….niech jeszcze bardziej przymrozi i dosypie, wtedy to dopiero będzie co oglądać:):):)
  Dzięki:)

 4. Tomasz - Admin

  Z przyjemnością informuję, że Fotorelacja Pogodowa ponownie ukazała się na łamach serwisów internetowych TVN24 i na antenie TVN24.

 5. Margo

  Z przyjemnością obejrzałam Fotorelację zarówno tu jak i na łamach TVN24. W końcu doczekaliśmy się prawdziwie arktycznych widoków :)

 6. Krzysztof

  Jak widzę nie tylko ja lubię oglądać te niecodzienne białe fantazje lodowe, skoro czas ku temu jak najbardziej stosowny. Bardzo piękne ujęcia, gratulacje i czekamy na dalsze baśniowe pejzaże.

 7. Monika Maciej

  Tomku! w Dniu Twoich Urodzin – życzymy Tobie zdrowia, spełnienia wielu marzeń osobistych i zawodowych; byś mógł realizować swoje plany w takiej kolejności jaką sobie założyłeś; byś był otaczany tylko dobrymi ludźmi, serdecznymi; by wszelkie smutki i trudy życia Ciebie omijały – oraz byś jak najwięcej dostarczał nam radości w przekazywanych obrazach naszego ukochanego Bałtyku na Twojej Fotorelacji, która zasługuje na przekaz w mediach nie tylko TVN-u:)
  Marzenia są po to, by je realizować – a Ty w jakimś stopniu realizujesz nasze i za to bardzo gorąco i serdecznie Tobie dziękujemy!

 8. Tomasz - Admin

  Bardzo Wam dziękuję za komentarze i serdeczne życzenia!