Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Poniedziałek, 6 lutego 2012 – Zimowe Niechorze

Na Wybrzeżu Rewalskim coraz mocniejsze mrozy. Temperatura w ciągu dnia utrzymuje się na poziomie -11°C do -8°C, minionej nocy było blisko -20°C. W ciągu dnia stan morza 0-1°B, lekkie zachmurzenie. Plaża w Niechorzu przykryta warstwą śniegu, a brzeg skuty lodem. Niechorskie molo  i falochrony „obrośnięte” soplami lodu. Na horyzoncie biel kry pływającej po Bałtyku. Krajobraz coraz bardziej przypomina obrazy z Arktyki, gdzie morskie odcienie niebieskiego i błękitu nieba  mieszają się z nieskazitelną bielą lądu. Zapraszamy na magiczne Wybrzeże Rewalskie!

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarzy 11

 1. Margo

  Tomku, do jakiej bajki nas dzisiaj zabrałeś? :)

 2. Krzysztof

  Coś pięknego. Kraina bieli i snu. Czysta arktyka. Takie Niechorze możemy tylko tutaj oglądać.

 3. Graviotube

  Piękna, urodzinowa sesja ;)

 4. Ela K.

  Królowa Zima… Śniegu… lodu… zapanowała… bajkowa Królowa… i tylko Gerda i Kaj gdzieś uciekli spod obiektywu…
  Spóźnione urodzinowe serdeczności Tomku :)Powtórzę za Moniką – dziękujemy, że możemy spełniać nasze marzenia :)

 5. Tomasz - Admin

  Oglądaliście dziś powyższe zdjęcia na antenie TVN24? To już niemal stały cykl Fotorelacji na antenie telewizji :)

  Dziękuję za miłe komentarze i życzenia!

 6. Janusz

  Witam .
  Tomku , przyjmij spóźnione ale serdeczne życzenia wszystkiego naj, naj , najlepszego z okazji urodzin . Gratuluję również ukazania się Fotorelacji na antenie TVN . Ostatnia fotorelacja jest rzeczywiście bajeczna , brakuje tylko królowej śniegu . Tomek, spróbuj ją jakoś wyczarować :)

 7. Ela K.

  Hurrra :) widziałam wreszcie te czapy lodowe na TVN24… :)

 8. Monika Maciej

  I my dziś również:)

  Pozdrawiamy:)

 9. Monika Maciej

  Tomku! my tutaj wszystkim opowiadamy, że znamy osobiście autora tych Fotorelacji w TVN!!!! człowieku! jacy my dumni jesteśmy!!!!!! HA!

 10. Janusz

  Macieju , również chwalę się swoim znajomym którzy oglądali Fotorelację w TVN osobistą znajomością z Tomkiem . Jednym niedowiarkom musiałem pokazać nasze wspólne zdjęcie . Taka znajomość to jest COŚ !!!!!!!!!!!!!!! .

 11. Tomasz - Admin

  Bardzo dziękuję Wam za miłe komentarze! Cieszę się, że niektórym z Was udało się zobaczyć Fotorelację na antenie TVN24 :)

  Niewielkiemu i zupełnie niekomercyjnego projektowi jakim jest „Fotorelacja Pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego” udało się bez żadnych kosztów kilkukrotnie zdobyć parę minut wartego niemałe pieniądze czasu antenowego. To niewątpliwy sukces. Cieszy mnie fakt, że uroki zimowego Bałtyku zostały dostrzeżone przez dziennikarzy popularnej telewizji.