Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Piątek, 2 marca 2012 – O krok od wiosny

Powietrze pachnie inaczej, nieco mniej w nim rześkiego chłodu, a więcej zwiastującej ocieplenie wilgoci. Małymi krokami zbliża się upragniona. Jeszcze chwila nim pojawią się pierwsze pąki, a trawa zacznie się zielenić. Słońce jednak już świeci jakby odrobinę radośniej i spogląda na ziemię lekko i dumnie się unosząc. Niech się unosi i pyszni na nieboskłonie, niech doda ziemi kolorytu, pobudza kwiaty do rozkwitu! Niech zabrzmi dźwięk pszczół i trzmieli, niech nawet żądlą osy, byleby przyszła ona, ciepła, radosna, słoneczna nadmorska wiosna!       Na zdjęciach pełna wczesnowiosennego słońca plaża w Rewalu. Temperatura powietrza 6°C w cieniu, stan morza 4-5°B, bezchmurne niebo. Plaża usłana muszlami.

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarzy 5

 1. Monika Maciej

  Wiosna! wiosna! wiosna! prawie lato na zdjęciach:) jest słonko wreszcie! brakuje tylko parawanów, leżaków, kocyków, ręczniczków i oczywiście plażowiczów takich jak myyyy…… CU-DOW-NIE!!!!!!! a te muszelki!!!!! pyszny krajobraz!!! dziękujemy Tomku:)

 2. gosia

  :) Muszę jutro czym prędzej biec na spacerek na plażę, przecież Kacperek musi zobaczyć te cudne muszelki,oby ich nie chciał posmakować;) Piękne zdjęcia..

 3. Ela K.

  a mogliśmy tam być… pierwszy raz raz T. żałuje, że kilka dni urlopu siedział w domu… i tonę muszelek zebrałabym… :)
  ale i u nas przedwiośnie… tu troszkę widać… :)
  http://ela-emerytka.blogspot.com/2012/03/przedwiosnie.html

 4. Janusz

  Witam
  Zdjęcia jak zwykle super !!!! Okres wiosenny przypomina mi że do lata już tylko chwila a latem to wiadomo WR . Tomek wiosnę to pokazałeś już w fotorelacji z 31 stycznia . Na jednym zdjęciu widać bazie , czyli na WR wiosna przychodzi szybciej niż gdziekolwiek :):):)

 5. Tomasz - Admin

  Ela, pięknie tam u Ciebie! Cisza i spokój! Pomału wiosna pojawiać będzie się wszędzie, no ale wiadomo, że na Wybrzeżu Rewalskim jest najpiękniej ;) Dziękuję Wam, za ciepłe, wiosenne komentarze!