Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Poniedziałek, 12 marca 2012 – Wiosna coraz bliżej

Na Wybrzeżu Rewalskim temperatura powietrza sięga 7°C w cieniu, w słońcu 11°C, stan morza 3-4°B, bezchmurne niebo. Powoli do życia budzi się przyroda, a wśród drzew słychać śpiew ptaków wytęsknionych za wiosennym rozkwitem. Mewy najwyraźniej zachłysnęły się wczesnowiosennym słońcem, beztrosko moczą nogi w morskiej wodzie  i pozwalają podejść do siebie bliżej niż zazwyczaj. Dziś na zdjęciach słoneczny Rewal. Wiosna coraz bliżej!

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarzy 7

 1. Medyk

  Ani jednego peta na plaży o jak fajnie … :)

 2. Stanko

  A więc wiosna przychodzi……a sercu już jesień.

 3. Ela K.

  festiwal przebiśniegów… mew… i muszelek… coś cudownego…
  Stanko jaka jesień… powtórzę za Marylą… „choć już życia, psiamać, popołudnie… jest cudnie…” :)

 4. Janusz

  Witam .
  Przebiśniegi przecudne . Muszelki również . Tomek jak będę na WR to zapisuję się u Ciebie na korepetycje z fotografii :):):)

 5. Ivo

  Pięknie! Jeszcze 20 st.C więcej i będzie idealnie:)

 6. Krzysztof

  Powoli ustępuje uśpienie zimowe i arktyczna martwota, znowu koło historii obróciło się niczym koło fortuny i zatrzymało się na wiośnie, która za chwilę zagości. Tymczasem widać jej już pierwsze zwiastuny, tak pięknie pokazane na zdjęciach.

 7. Medyk

  Ivo idealnie to będzie jak się władze obudzą z tego snu i więcej pieniędzy przeznaczą na ekologie, czystość wód i plaż, bezpłatne ubikacje przy plaży a ludzie przestaną śmiecić . Przydałoby się jeszcze kilka hoteli All inclusive i baseny przy każdym z hoteli. Bo jak nikt się nie wybudzi to za kilka lat nad naszym pięknym morzem będą tylko emeryci i koloniści…