Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Wtorek, 19 czerwca 2012 – Gorąco nad morzem

Kolejny upalny dzień w Gminie Rewal. Temperatura powietrza sięgała dziś 24°C w cieniu. Stan morza 2-3°B. Na niebie pojedyncze obłoki. Pogoda plażowa. Miejsca w nadmorskich pensjonatach i domach gościnnych powoli się wypełniają. To już zdecydowanie czas na to, aby zarezerwować sobie wczasy na Wybrzeżu Rewalskim, które każdego roku odwiedzają tysiące turystów. To właśnie tu plaże wyróżniane są Błękitną Flagą świadczącą o najwyższych europejskich standardach, woda w Bałtyku ma najwyższą klasę czystości, a na turystów czeka moc atrakcji.  To właśnie tu spędza się niezapomniane wakacje.

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarzy 7

 1. Ela K.

  właśnie w czerwcu lubiłam bywać nad morzem… wtedy zdarzało się, że tylko ja… mewy… wiatr… i morze… i cichutka rozmowa fal… (czasami głośniejsza)… ot! wspomnienie…
  PS. mewy cień cudowny :)
  Pozdrawiam. Ela.

 2. Janusz

  Witam .
  Plaże WR są jedyne i niepowtarzalne . Czy są puste czy pełne wczasowiczów mają swój urok i potrafią zaczarować . Widocznie i mnie zaczarowały dlatego co roku na nie wracam . Mewy cień , rewelacja :) :)
  Pozdrawiam .

 3. Krzysztof

  To prawda, że Bałtyk, choć nie grzeszy wysoką temperaturą, to ma jednak bardzo czystą wodę i swój niepowtarzalny urok morza północy, podobnie jak i plaże WR są niezastąpione i trudno szukać podobnych. Zawsze powraca się tutaj z radością i czeka z utęsknieniem. Piękny pokaz uroków wybrzeża.

 4. Piotrek

  Mam pytanko czy ja cos przeoczyłem ??????????????? Lena Stolz ???

 5. Piotrek

  a gdzie jest Ania ???????

 6. Tomasz - Admin

  Piotrek, Piotrek – a Ty nigdy nie zajrzałeś do działu „autor” na łamach fotorelacji? :P

 7. Piotrek

  Teraz juz wiem p.Lena to przyszła teściowa Ani ,wiec wszystko jest ok !!!
  Serdecznie pozdrawiam,i proszę o sesje zdjęc ze stron Łukecina ,bo słyszałem ze tam gdzieś powstała plaza dla naturystów .