Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Sobota, 23 czerwca 2012 – Lato w Niechorzu

Temperatura powietrza na Wybrzeżu Rewalskim wahała się dziś w granicach 22- 24°C w cieniu, częściowe zachmurzenie, pod wieczór przelotny deszcz, stan morza 1°B. Nad morzem „cisza przed burzą” – lada dzień zaczną się wakacje, a plaże wypełnią się kolorowymi parawanami, parasolami, pontonami i staną się wielką piaskownicą. Tu można zbudować wielki zamek z piasku z prawdziwą fosą wypełnioną morską wodą, nawet naturalnej wielkości krokodyl z łatwością zmieści się na plaży. Żółwie, ryby, syreny – piasek – morze nieograniczonych możliwości! To już ten czas, czas na relaks, letnią sielankę, lenistwo, wylegiwanie się w Słońcu, zapach olejku do opalania i smażonej ryby. Jeszcze chwila, a na plaży spotkasz piaskowego krokodyla!

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarze 4

 1. Margo

  Patrząc na plażę w Niechorzu przypomniała mi się foczka Depka, jak wygrzewała się na gorącym piasku…

 2. Medyk

  A mi przypominają się spacery z Rewala do Niechorza

 3. Piotrek

  Ogladajac trzecie zdjecie ,wiem ze żyjemy w tolerancyjnym kraju bo jeszcze do niedawna nie było opcji zeby zobaczyc pedały na plazy ,a tu prosze dwa jeden wyzej drugi nizej .

 4. Janusz

  Witam .
  Tak , słońce , kolorowe parawany i wczasowicze na plaży to oznaka że zaczął się czas wakacji i urlopów . Te tłumy na plaży to chyba ostatni trening przed rozpoczęciem sezonu :) :)Tomek , fokę to na plaży spotykałem ale krokodyla ;) ;)
  Pozdrawiam