Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Niedziela, 15 lipca 2012 – Lato w Gminie Rewal

Plaże i ulice Wybrzeża Rewalskiego mienią się feerią barw. Przyciągają wzrok kolorowe stragany, wielobarwne stroje turystów, parasole i dmuchane zabawki. Plażowy piasek kusi kolorami słonecznej żółci. Nad głowami błękit nieba. W powietrzu wiruje radosna, dobra, wakacyjna energia. Wieczorami słychać odgłosy muzyki i tańca. Przyjeżdżajcie nad nasze piękne morze, gdzie zawsze czysto, bezpiecznie i wśród swoich! Tu Waszej opłaty za pobyt nikt nie sprzeniewierzy. Do zobaczenia na Wybrzeżu Rewalskim!

Pogoda w Gminie Rewal dzisiaj zmienna. W ciągu dnia od drobnego deszczu po Słońce. Temperatura powietrza sięgała dziś 20°C w cieniu, stan morza 2-3°B, temperatura wody w Bałtyku 18°C. Zdjęcia z Trzęsacza i Niechorza wykonane gościnnie przez fotografa Tomasza Cicheckiego, jednego z najlepszych fotografów ślubnych w Polsce. Zapraszamy na stronę:  www.fototc.pl

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarze 3

 1. Ela K.

  i to mi mocno pasuje… nie za ciepło… i niekoniecznie słońce pełne… uwielbiam…
  a zdjęcia… różnorodne, że tak powiem :)
  Pozdrawiam. :)

 2. Monika Maciej

  Tomku! jak miło Ciebie widzieć!!! nic się nie zmieniasz i tak trzymaj! pozdrawiamy Ciebie bardzo serdecznie!!! Tomkowe zdjęcia są super – pełen profesjonalizm! co tu się dziwić? obydwa Tomki to super fachowcy i profesjonaliści. BRAWO!

 3. Mariola

  Trochę się wyludniło. A szkoda, bo lato jeszcze trwa, tylko tego słońca jak na lekarstwo.