Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Niedziela, 23 września 2012 – Jesień nad morzem

Przyszła jesień, a z nią wiatr i sztorm, moc zdrowotnego jodu, bezkresne plaże, szum morza i spokój. Powietrze nagle stało się chłodniejsze, choć wciąż przyjemne i sprzyjające spacerom. W menu lokalnych kawiarni i restauracji nie zabraknie już grzanego piwa, wina czy gorącej czekolady – wszystkiego co pozwoli turystom rozgrzać się i nabrać energii po nadmorskich spacerach. Jesień nad morzem to piękny okres mieniących się barw, pustych plaż i widowiskowych sztormów. Jesień to niewątpliwy czas relaksu. Dziś na zdjęciach Rewal. Temperatura powietrza 15°C w cieniu, stan morza 6-7°B, częściowe zachmurzenie.

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarzy 7

 1. Mariola

  Oby również nadmuchało i do nas wgłąb kraju tej morskiej solanki. która jeszcze jest darmowa.

 2. Justyna

  Dziękuję za mój kochany Rewal!!!

 3. Krzysztof

  Witaj Justyno. Z tego co piszesz to domyślam się, że jeszcze w Rewalu nie mieszkasz na stałe. A zdjęcia jak zwykle piękne i co ważne, ciągle aktualne.

 4. Margo

  Justyna? Czy to Ty? :):):) Dobrze Cię widzieć :) Tomek, Twoje zdjęcia nie tylko zachwycają, ale sprawiają, ze odnajdują się zaginione Duszyczki :)

 5. saso

  Oooo!!! widzę nowy nabytek we flocie Rewalskiej

 6. Monika Maciej

  No właśnie….. nigdy wcześniej jej nie widywano….Tomku, prosimy o jakieś wiadomości, jeśli to możliwe:)

 7. Tomasz - Admin

  To nie nowy nabytek, lecz ten sam RWL-5, tylko w nieco odmienionych barwach i zmodernizowany. Powrócił do Rewala po dłuższej przerwie – był wydzierżawiony i pływał w Mrzeżynie.