Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Sobota, 10 listopada 2012 – Jesień w Pobierowie

Na Wybrzeżu Rewalskim cisza i spokój. Bezwietrznie, temperatura powietrza 9°C, stan morza 0°B, pochmurnie, chwilowe przejaśnienia. Na plaży słychać wyłącznie krzyk rozleniwionych mew. W oddali spacerujący – rozkoszujący się jesienną aurą wczasowicze.  Na wydmach spośród zieleni sosen przebijają się pożółkłe brzozy, na ulicach bezruch. Dziś na zdjęciach jesień w Pobierowie.

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarze 3

 1. Ela K.

  kiedyś będę spacerować sobie jesienią… czy koniecznie z kijkami?… nie… ale na pewno odcisnę ślad yeti… nawet jakby był mrozik :D
  uwielbiam takie szarości :)
  Pozdrawiam :)

 2. Krzysztof

  Piękne są te zdjęcia jesienne. Przywołują nastrój spokoju, zadumy i nostalgii. A skoro takie obrazy mają dużą siłę przyciągania, to dziwi mnie że, jednak tak mało osób korzysta z uroków wybrzeża jesiennego. Wytłumaczeniem jest chyba to, że zdecydowana większość wysoko ceni sobie wysoką temperaturę otoczenia. I to znacznie wyżej niż zimny wiatr po oczach. Jednak nastrój jesienny jest mimo wszystko nie do przecenienia.

 3. Piotrek

  Gdzieś nad naszym morzem jeszcze tli sie powiew minionego lata..teraz cisza,spokój,nostalgia,tak jakby czekało,az za kilka miesięcy obudzi się ze snu i przywita nas powiew bryzy morskiej,krzyk mew,szum fal. Nie zapominajmy o Bałtyku-odwiedzajmy je nawet w te ponure miesiąc i nam to pomoże i „jemu takze”-Morze będzie wdzięczne za pamięć-podziekuje swim odgłosem juz na wiosne.Pozdro dla kazdego,kto kocha Wybrzeże rewalskie.
  Zaczerpniete z gdzieś tam………………….