Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Środa, 6 marca 2013 – Przedwiośnie w Rewalu

Każdy dzień wyraźnie zbliża nas do wiosny. Przyroda zmienia się w zawrotnym tempie, ulega przeobrażeniu na lepsze, budzi się do życia. Wiosna nad morzem to czas długich spacerów wśród radosnego krzyku mew, to czas gdy przybywa nam chęci i energii do życia. W tym wyjątkowym czasie warto choć na chwilę zwolnić i zadumać się nad pięknem otaczającego nas świata.  Najlepszym miejscem na wiosenny postój jest ostoja relaksu – Wybrzeże Rewalskie. Serdecznie zapraszamy do odkrywania uroków Bałtyku. Dziś na zdjęciach przedwiośnie w Rewalu. Temperatura powietrza 11°C, słonecznie, stan morza 1-2°C.

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarze 3

 1. Ela K.

  jednak wiosna jest najpiękniejsza… ta budząca się chęć do życia, jaką przejawia każde stworzenie… ludzkie tysz :)
  a tym zakochanym na ławeczce ani nie chłodno… :)
  cudnie:)
  pozdrawiam :)

 2. Mariola

  Pięknie jest o każdej porze roku. I biel śniegów jest piękna, i szarości jesienne, i świeża zieleń wiosenna, ale nad morzem chyba najpiękniejsze jest lato, pełne barw, skąpanych w słońcu. I to chodzenie na krótko.

 3. Monika Maciej

  I pomyśleć, że jeszcze parę tygodni i te wszystkie alejki się zazielenią i zapełnią wczasowiczami:) Szczęściarz z Ciebie Tomaszu, że o każdej porze roku, masz możliwość chadzać tymi ścieżkami.:):):)

  Pozdrawiamy:)