Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Niedziela, 10 marca 2013 – Powrót Zimy

W oczekiwaniu na wiosnę przechodzimy przez nagły powrót zimy. Przebiśniegi schowały się pod warstwą białego puchu, krajobraz zdominowały odcienie bieli i szarości. Minione, cieplejsze dni nastroiły entuzjazmem. Niektórzy byli już tak spragnieni wiosny, że zmienili opony na letnie. Tymczasem na Wybrzeżu Rewalskim śnieżna zawierucha. Tej zimy nie mieliśmy jeszcze tak szybkiego przyrostu śnieżnej warstwy. Na plaży można było dziś zatopić się w pół metrowych zaspach. Wieje i sypie. Gdzie ta wiosna? Dziś na zdjęciach Pobierowo, magiczne w każdej aurze. Temperatura powietrza – 2°C, stan morza 4-6°B, pełne zachmurzenie.

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarze 4

 1. Krzysztof

  Ale się porobiło, powróciła biel. Ale to już ostatni powrót, ostatnie aku-ku zimy. Za kilkanaście dni czas wiosenny, wcześniejsze wstawanie i śpiew ptaków za oknem o świcie. Tym bardziej cieszmy się dzisiaj tym śniegiem, bo już niedługo będzie go brakować.

 2. Medyk

  Jak ja już chce wiosny !!! Chyba przez całą tą zimę nie widziałem promyka słońca, więc chodzę pochmurny i nie podchodzić… Czekam na wiosne :) PS. Tomek fajny ten ptoszek :)

 3. Ela K.

  zima jest piękna… jest… ale już wiosny mi się chce :)
  a miałeś ziarenka dla sikorki?

 4. Piotrek

  na trzynastym zdjeciu widzę,ze juz zjechali pierwsi turysci.