Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Poniedziałek, 1 lipca 2013 – Wakacje!

Z dnia na dzień na Wybrzeżu Rewalskim przybywa wczasowiczów. Wyraźnie widać więcej rodzin z dziećmi, które cieszą się pierwszymi dniami wakacji. Mimo większej łatwości wyjazdów zagranicznych Polacy wciąż wybierają Bałtyk, który choć pozostaje niepewny pogodowo, to zdecydowanie jest pewny jeśli chodzi o bezpieczeństwo, opiekę medyczną i jedzenie – pod warunkiem, że jemy i pijemy z umiarem :) Standard usług nad polskim morzem jest coraz wyższy, a w dobie kryzysu ceny wyjątkowo atrakcyjne. Tu każdy znajdzie na swoją kieszeń noclegi, wyżywienie i rozrywkę. Na wszystkich sześciu plażach nadmorskich miejscowości Gminy Rewal powiewają błękitne flagi – to międzynarodowy znak bezpieczeństwa, czystości i jakości. Zapraszamy na przepiękne Wybrzeże Rewalskie!

Dziś było przeważnie pochmurno, momentami deszczowo, temperatura powietrza dochodziła do 19°C w cieniu. Wieczór zwieńczył malowniczy, choć niespełniony zachód słońca.

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarze 3

  1. Medyk

    Ale fajnie :)

  2. Piotrek

    Fajnie napisane ;)

  3. Krzysztof

    Piękne klimaty WR na zdjęciach. I choć jestem obecnie nad innym morzem i nie brakuje mi słońca i błękitu nieba, to jednak brak mi smażonej ryby znad Bałtyku.