Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Sobota, 10 sierpnia 2013 – Lato lato

Lato lato! Wspaniale jest rano wstać, poczuć gorące powietrze i ujrzeć błękit na niebie. Lato daje wiele radości, nastraja pozytywnie i ładuje nasze witalne akumulatory. Latem na wszystko ma się ochotę, szczególnie na wszelkie formy relaksu i lenistwa :) Wszyscy zasłużyliśmy na ten wspaniały czas, bo jesień i zima w Polsce zawsze nam się dłuży. Póki co lato trwa na całego. Choć już jego połowę mamy za sobą, to turystów nad morzem nie ubywa. Rejestracje samochodowe z całego kraju i ze świata. I tak leży Ślązak obok Gorola, a za nimi Poznaniak z Warszawiakiem, nie brak Polaków mieszkających na stałe w Niemczech, Anglii i innych krajach. Na wakacjach wszyscy są równi, choć niekiedy różnią się kolorytem :) Lato to najpiękniejsze co przytrafia nam się w ciągu roku! Nie marnujmy go na niepotrzebne nerwy, drobne złości i inne takie. Cieszmy się słońcem, wspaniałą atmosferą i bałtycką bryzą.

Dziś temperatura powietrza sięgała 26°C w cieniu, temperatura wody 22°C, stan morza 1-2°B. Do wieczora było niemal bezchmurnie, po 19:00 zagrzmiało i przeszła lekka, letnia burza. Jutro kolejny słoneczny dzień!

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarze 3

  1. Piotrek

    Zdjęcie czwarte poprawiło mi humor przy poniedziałku .Kocham Polskę i polaków !!!

  2. Mariola

    Pięknie. Jeszcze tłumnie i kolorowo. Dobrze, że jeszcze lato trwa, szczególnie tu na WR.

  3. saso

    Cóż 4 tyg temu to ja wstawałem o 8 godz. ale w Rewalu do sklepu po świeże bułeczki żeby mieć z rodzinka na plaże a teraz wstaje o 8 ale do pracy i zostaje tylko fotorelacja.Pozdrowienia dla tych,którzy byli w Rewalu w okresie 13,07,13 – 27,07,13 non stop upał i wspaniała pogoda.Wakacje udane na sto fajerek !!!