Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Poniedziałek, 23 grudnia 2013 – Święta nad morzem

Polacy chcąc uciec od kilkudniowych przygotowań i gotowania, coraz częściej w okresie świątecznym korzystają z ofert hoteli i pensjonatów. Przyciąga nie tylko wytchnienie od kuchni, ale i oszczędności. Oferty cenowe rodzinnych świąt spędzonych w hotelu często są niższe niż kwoty, które wydajemy na przygotowanie świąt w domu. Poza niewątpliwym komfortem, ewentualnymi oszczędnościami są jeszcze inne walory spędzania świąt poza domem – chłodny o tej porze roku Bałtyk niezmiennie zachwyca wyjątkowymi krajobrazami. Spacery po nasyconym jodem powietrzu, a potem wyłącznie błogi odpoczynek, to coś co o tej porze roku przyda się każdemu. Choć zima, póki co, wyjątkowa ciepła – dziś było 6°C,  to zdecydowanie warto odwiedzić Wybrzeże Rewalskie – czy to na święta, czy też przywitać Nowy Rok nad Bałtykiem. Dziś na zdjęciach plaża w Pobierowie.

Wszystkim Fanom Fotorelacji Pogodowej z Wybrzeża Rewalskiego życzę pełnych spokoju, rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym Nowym Roku wszelkiej pomyślności i udanych pobytów nad Bałtykiem! Tomasz Stolz

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarzy 5

 1. Monika Maciej

  Szokujące jest zdjęcie szesnaste:)
  A wszystkim miłośnikom fotorelacji, oraz gospodarzowi tej witryny, na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, życzymy spokoju, zdrowia, wzajemnej życzliwości, oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2014:):):)

 2. Margo

  Tomku, dziękuję za tegoroczną wspaniałą fotorelecję i życzę Tobie i nam wszystkim jeszcze wspanialszych zdjęć, a w nadchodzące Święta samych radości,spokoju i szczęścia rodzinnego :)

 3. Krzysztof

  Przyłączam się do świątecznych życzeń.

 4. Ela K.

  no i dziś przydałoby się chociaż 10km brzegiem przemaszerować…
  Wesołych po Świętach… :)
  a Nowy Rok niech przyniesie Wszystkim samo dobro! czego Wam i sobie życzę :)
  pozdrawiam :)

 5. Wronka75

  Piękne, aż przyroda zaszalała… Bazie o tej porze :-)