Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Wtorek, 19 sierpnia 2014 – Lato trwa

Niebawem koniec wakacji szkolnych, ale lato nad Bałtykiem nadal trwa! Końcówka sierpnia i wrzesień to jedne z najpiękniejszych momentów nad Bałtykiem. Robi się nieco ciszej i spokojnej ze względu na mniejszą liczbę turystów z dziećmi, plaże zdają się być bezkresne, a słońce wciąż opala. To idealny czas na leniwe popołudnia i długie spacery. Zapraszamy na wciąż letnie i pełne słońca Wybrzeże Rewalskie. Dziś wietrznie, ale słonecznie. Temperatura powietrza 22°C w cieniu. Na zdjęciach plaża i centrum w Rewalu.

Dodaj komentarz »

Dodaj komentarz

 

komentarze 4

 1. Piotrek

  Mój kolega był w Pustkowiu zeby było taniej ,cały bagażnik zabrał żywności i napojów zeby było taniej ,a w drodze powrotnej do domu fotoradar pstryknął mu zdjecie na czerwonym wjechał na skrzyzowanie i zamiast taniej musiał dopłacic 500 zł.

 2. Robert

  Piotrek, no to chyba jednak wina kolegi, że chciał oszczędzać tylko na jedzeniu, a na prowadząc o auto nie zadbał ani o bezpieczeństwo ani też o koszta swojej podróży. Jedziesz przepisowo, to zawsze zdążysz wyhamować na skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną. Poza tym w Gminie Rewal nie ma fotoradarów robiących zdjęcia na czerwonym świetle – są wyłącznie takie, które robią zdjęcia przy przekroczeniu prędkości, więc opisywana sytuacja musiała mieć miejsce gdzie indziej. Pozdrawiam

 3. Piotrek

  Faktyczni,zle napisałem co mogło wprowadzic czytającego w bład ze to miało miejsce w gminie Rewal ,to zdarzenie miało miejsce w Człuchowie .

 4. Waldi

  Pięknie jak zwykle :) Pod koniec lipca byłem tam…bajka :)