Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Poniedziałek,19 lipca 2010-Fotorelacja Pogodowa

Słońce na Wybrzeżu Rewalskim! Po dwóch upragnionych chłodniejszych dniach wróciły upały. Temperatura powietrza w cieniu 24°C, temperatura wody w Bałtyku 19°C. Lekka morska bryza niesie odrobinę orzeźwienia, a na niebie od czasu do czasu pojawia się biały obłoczek. Na plaży tłumy, ale plaża jest szeroka więc każdy znajdzie tu dla siebie miejsce. W porze obiadowej zza parawanów niosą się zapachy zapiekanek, ryby, golonki czy też niezastąpionej kukurydzy, bobu i innych plażowych smakołyków. Zapraszamy do Pobierowa, Pustkowa, Trzęsacza, Rewala, Niechorza i Pogorzelicy gdzie poza lokalnymi smakołykami czeka na Turystów moc atrakcji, wspaniała atmosfera i pełno Słońca!

Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010

Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010Fotorelacja Pogodowa - Poniedziałek 19 lipca 2010

Pierwsza po dwóch latach Fotorelacja Pogodowa ruszyła dzisiaj, nieco nieśmiało i ograniczona technicznie. Ciężki sprzęt jest serwisowany, a powyższe zdjęcia wykonane najzwyklejszym „pstrykaczem”. Zachęcony porannym spotkaniem z Bosmanem, dawnym fanem Fotorelacji i Maciejem, mam nadzieję nowym fanem, biorę się do pracy nad serwisem i obiecuję wiele nowych ciekawych zdjęć, już niedługo lepszej jakości i pełnej większych zbliżeń!

Dodaj komentarz »

komentarzy 11

 1. ivo

  Ech…miło popatrzeć! W tym roku może zawitam we wrześniu, ale nie na długo:/ pozdrawiam gorąco z bardzo słonecznego Wrocławia:*

 2. Medyk

  już się nie mogę doczekać …

 3. maciej

  Tomku,jeszcze parę godzin temu,siedzieliśmy razem przy stoliku z Bosmanem.Wspominaliśmy dawniejsze fotorelacje i fora.I wydawało mi się że jest to historia,która już nie powróci.Aż do dzisiaj.Dzięki takim zapaleńcom,jak Wy dwaj,można jeszcze uwierzyć,że mimo rzucanych kłód pod nogi,da się mimo wszystko od tworzyć coś,co wydawało się że jest nie do odtworzenia.
  Trzymam kciuki za realizacją tego projektu,myślę,że inni pójdą po rozum do głowy.
  Pozdrawiam w oczekiwaniu na kolejne fotorelacje.

 4. Ela

  Tomku,fantastyczny pomysl !!
  poprosze o wiecej filmow bede mogla na bierzaco ogladac te nadbaltycka patelnie :)
  u mnie niestety nie tak goraco (jeszcze).. ale i tak.. nie ma to jak upaly w Rewalu :)
  pozdrawiam

 5. Krzysztof

  Dzięki Ci Tomek za podjecie tej inicjatywy. Mama nadzieję, że zbierze się tu znowu grono starych fanów i być może nowych, aby podziwiać Twoje zdjęcia z wybrzeża, które z czasem będą może jeszcze większej rozdzielczości.

 6. Tomasz

  Dziękuję Wam za miłe słowa. Ivo, pozdrawiam i do zobaczenia! Medyk, jeszcze tylko chwila :) Maciej, dzięki za wsparcie i miłe towarzystwo! Ela, no i po co siedzieć Ci tam w Afryce, skoro u nas cieplej? No chyba, że dla ochłody ;) Krzysztof, rozdzielczość – masz na myśli więcej jak 800px? Na razie nie do zrobienia. Takie zdjęcia i tak sporo ważą pobierając niemało transferu z serwera. Może kiedyś. Na tą chwilę jednak sporo ważniejszych rzeczy. Wciąż jestem ograniczony czasowo, ale systematycznie do przodu, będę działał :)

 7. Magdul

  medyk kiedy jedziesz może bys wziął Magdulka w końcu na tą Cole

 8. Piotrek

  ale jazda, w połowie listopada popatrzec na to letnie szaleństwo

 9. Tomasz

  Aż się ciepło robi:)

 10. Krzysztof

  Teraz to trudno jest już uwierzyć, że były takie upały. To prawda, jest to świetna odskocznia od mglistej i chłodnej pogody.

 11. kicia 55

  jest pieknie i tak gwarno..