Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Czwartek, 22 lipca 2010 – Fotorelacja Pogodowa

Dziś mimo upału niebo przez pół dnia było pochmurne. Dopiero po 16:00 zrobiło się słonecznie. Temperatura w południe wynosiła 29°C. Temperatura wody w Bałtyku ciągle rośnie, co widać po ilości kąpiących się turystów – 22°C. Wiatr 2-4km/h. Jak widać nad Bałtykiem niemal na zawołanie możemy mieć zarówno Piramidy i Sfinksa, a w Egipcie Piramid na plaży nie zrobimy! Taki piasek tylko na Wybrzeżu Rewalskim!

Czwartek, 22 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 22 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 22 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 22 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 22 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 22 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 22 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 22 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 22 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 22 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 22 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 22 lipca 2010 - Fotorelacja Pogodowa

Dziś mocno ograniczony czasem przedstawiam kilka minut z pobierowskiej plaży.

Dodaj komentarz »

komentarzy 11

 1. Gosia - Margo

  Bardzo oryginalny parawan ;););)Dzięki za pobierowskie klimaty, tylko zjeżdżali brak:)

 2. Gosia - Margo

  ooo jest zjeżdżalnia na drugim zdjęciu, ale taka malutka, że jej nie zauważyłam, upssss :)

 3. maciej

  Ale jak kiedyś pisałem że Bałtyk ma 22 stopnie,to mnie nie wierzono.:(

  No to teraz chociaż Tomkowi uwierzycie,ale i tak przypuszczam że to jeszcze nie jest maximum przy tej temperaturze:)

 4. Krzysztof

  Taka temperatura w Bałtyku jest wręcz niewiarygodna. Osobiście nigdy nie mialem szczęscia takiej spotkać. Ale to dobrze, bo wzrośnie liczba turystów i przybędzie więcej środków na inwestycje. Ciekawy jestem jeszcze czy tegoroczna powódż nie wpłynęła znacząco na zanieczyszczenie wód przyplażowych. Zdjęcia oczywiście super.

 5. Krzysztof

  Ten parawan jest na pewno dobrą reklamą, ale myślę Tomku, że jeszcze lepiej byłoby w przypadku parasola, bo miałby większy zasięg oddziaływania.

 6. Tomasz

  Woda na Wybrzeżu Rewalskim czysta jak łza – stale jest to kontrolowane. Dla Bałtyku to co wpłynęło z rzek, to zaledwie kropla, poza tym naszego rejonu to nie dotyczy. Pamiętam jak któregoś lata woda miała 25°C – dla mnie już za ciepła i ciężko się w niej ochłodzić. 22-23°C w pewnym momencie ma każdego lata – trzeba tylko trafić na ten moment. Następnym razem logo naniosę na parasol i może jeszcze jakąś torbę :) – Photoshop jest tu niezastąpiony :)

  Chciałbym się z Wami podzielić, że dzięki Wam już na starcie Fotorelacja Pogodowa ma dzienną oglądalność przekraczającą 100 niezależnych wejść. To wynik znakomity dla nowej strony internetowej, za który dziękuję! Zachęcam do korzystania z opcji „+Podziel się” dostępnej u góry strony, dzięki której możecie dodać linka do danej Fotorelacji do Facebooka czy innych portali społecznościowych. Z pewnością pomoże to w rozwinięciu serwisu.

 7. Nastka

  Witam!!!Tomku, Ja poproszę o taki parawan od 2 sierpnia:)
  Miejsce wylegiwań:Trzęsacz -schodząc z tarasu widokowego poproszę w prawą stronę kierunek Rewal na wysokości „mocno wyszczerbionego „klifu :):)
  Senkju!!!!
  Ech…życie jest piękne!!!!!!

 8. Gosia - Margo

  Tomek, a ja się dałam nabrać na ten parawan :)), ale przyznaj, że taki rodzaj reklamy ściągnąłby tu rzeszę turystów :)

 9. maciej

  No to kiedy możemy się Tomaszu spodziewać kolejnej fotorelacji.Tak ładnie dziś wieje:)

 10. Tomasz

  I leje! Postaram się zrobić dziś kilka zdjęć spod parasola :)

 11. Piotrek

  Kto kogo leje ,i za co leje ?