Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Czwartek, 5 sierpnia 2010-Fotorelacja Pogodowa

Upał! Dziś temperatura wahała się od 24°C do 26°C w cieniu. Większość dnia słonecznie z przejściowym zachmurzeniem. Stan morza 0°B – Flauta! Temperatura wody w Bałtyku 20°C. Zdjęcia z Pogorzelicy i Niechorza.

Czwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa Czwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaCzwartek, 5 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa
Wszedłem dziś na latarnię. Tam mili Państwo już w samym przedsionku zmieniali pieluchę maluchowi, wychodząc, w przedsionku zastałem już tylko brudną pieluchę i śmieci. Z rozmowy z latarnikami dowiedziałem się, że w tym roku jest to norma – ludzie zostawiają puszki po piwie, plastiki, butelki i cokolwiek co im już nie potrzebne. Z przerażeniem obserwuję to samo na plaży. Lenistwo, albo raczej chamstwo nie zmusi niektórych do ruszenia się 20m do śmietnika – przecież śmietnik jest tu gdzie leżą! Problem narasta, w ubiegłych latach nie było to aż tak notoryczne. Zdaje się, że w szkołach brakuje jednego przedmiotu – o kulturze, ekologii itp.  Bo jak widać dziś Polacy z domów nie wynoszą wiedzy o sprzątaniu po sobie. Przykre.

Dodaj komentarz »

komentarzy 12

 1. Krzysztof

  Zdjęcia wspaniałe, szerokie panoramy z latarni, piękne plenery nadmorskie Niechorza i trochę Pogorzelicy. Ale brak kultury rzeczywiście narasta, niestety społeczeństwo w chyba swej większości chamieje. Powody są na pewno zlożone, ale na pewno duży udział ma tutaj poziom programow i filmów w telewizjach, które niestety kształtują postawy etyczne, skoro w małym stopniu zajmuje się tym szkoła.

 2. Szymon

  Wczoraj odkryłem te piękne zdjęcia, po obejrzeniu kolejnych czuję się uzależniony od oglądania. Piękne, letnie obrazy zatrzymane w kadrze przez
  artystę fotografika. Szacun ,Panie Tomaszu.

  Szymon.

 3. Piotrek

  Lubię te morskie klimaty,przedstawione na zdjeciach ale dla mnie morze to plaza w 60% i miejscowośc w której jestem to 40 %.Więc jak mogę prosic to trochę zdjec z Pobierowa z Grunwaldzkiej.

 4. Gosia - Margo

  To ja poproszę, jeśli można oczywiście, Łukęcin :) Tomku, bywasz tam czasem?

 5. Piotrek

  Łukęcin to juz nie gmina Rewal,to juz chyba pod Dziwnów podlega .Byłem tam kiedys na pieszej wycieczce ,i to co mi utkwiło w pamieci to grochówka z wojskowego pieca .

 6. Gosia - Margo

  Chyba masz rację, ale znajduje się blisko Pobierowa :)

 7. M.

  Wejście na latarnię w Niechorzu nocą i podziwianie chochli na niebie – bezcenne..:)

 8. magma

  Jak cudownie,że są takie miejsca jak Niechorze i tacy ludzie jak Tomek :) Dziękuję.

 9. Tomasz

  Gosiu, do Łukęcina mi jakoś zawsze nie po drodze, choć blisko. W tym roku byłem tam dwa razy – to i tak częściej niż przez ostatnie 5 lat ;) Piotrek, na Grunwaldzkiej bywam więc może uda mi się spełnić Twoją prośbę :) M. latarnia nocą jest zamknięta ;) Magma, to ja dziękuję. Krzysztof, dziękuję, także za komentarz w sprawie – masz rację z tą telewizją. Razi mnie również, tak bardzo zapominany w mediach język polski i wchłanianie co raz to nowych słówek zapożyczonych najczęściej zza oceanu. Zza oceanu płyną do nas również programy i filmy, o których wspomniałeś. Ucieka się dziś od bogatej polskiej kultury i jej ogromnego potencjału.

 10. M.

  Zamknieta, zamknięta..Ktoś zaczarował i się otworzyła..
  Byłam, widziałam, przeżyłam! ;)

 11. Gosia - Margo

  Zdjęcia z Grunwaldzkiej też mogą być,trochę sobie powspominam :)

 12. maciej

  To, o czym Tomku wspomniałeś,nigdy nie dotyczy naszej trójcy.Zawsze wybierając się na plażę,i nie tylko, zawsze zabieramy ze sobą siateczkę na odpady,które potem wyrzucamy do kosza głównego.Dziwię się takim osobom które pozostawiają po sobie śmieci,na drugi dzień wracają w to samo miejsce,i jeszcze mają pretensję że jest nie posprzątane.Czy w domu też tak robią?????Dla mnie jest to totalne chamstwo i brak kultury osobistej!!!!!