Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Sobota, 7 sierpnia 2010-Fotorelacja Pogodowa

Dziś do południa było słonecznie, potem pogoda zaczęła zmieniać się z minuty na minutę. Mimo tego iż w ciągu dnia było ciepło – 20°C, to do wieczora, tylko  z małymi przerwami, padał deszcz. Nie miałem dziś odwagi ruszyć się z domu, w końcu każdemu należy się pracowita sobota przed komputerem :). To co dla Was upolowałem to trochę zmokłej zieleni i całkiem sucha ważka.

Sobota, 7 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa Sobota, 7 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaSobota, 7 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa

Na dole w menu pojawiła się opcja rejestrowania/logowania do serwisu. Jest to jeszcze w fazie testów, ale już można się rejestrować. Zarejestrowani użytkownicy będą automatycznie otrzymywać powiadomienie o nowej fotorelacji.

Dodaj komentarz »

komentarzy 7

 1. M.

  Ten mikrokosmos jest piękny! pierwsza ! :)

 2. Krzysztof

  Ta rosa jest również piękna. Oczywiście, że należy Ci się wypoczynek przed kompem, a nie bieganie w deszczu z aparatem. U mnie też pogoda była mokra i bez słońca.

 3. Gosia - Margo

  Ważka jest śliczna. A te kolory….super!!!!

 4. Szymon

  Fotorelacja – rewelacja !
  A od środy upały.

  Szymon

 5. magma

  Piękna ważka. Udało mi się zrobić niemal identyczne zdjęcie nad Bugiem. Niestety…nie ta jakość, ale i tak jestem z niego dumna :)
  No i proszę, nawet bez ruszania się z domu zaserwowałeś nam przepiękne zdjęcia :)

 6. Piotrek

  Czy to jest samiec czy samica ?

 7. maciej

  Jak dla mnie,to bomba:):) Piotrze,przecież to widać!!!!!:):):)