Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Poniedziałek,16 sierpnia 2010-Fotorelacja Pogodowa

Temperatura w cieniu 25°C, do południa pochmurno, po południu zachmurzenie częściowe,  temperatura Bałtyku 21°C,  stan morza 0-1°B. Ciągle letnie temperatury i brak deszczu, którym straszą media. Na Wybrzeże Rewalskie nie dotarły burze i ciągle można się opalić.

Poniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowPoniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowSola - Poniedziałek, 16 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa

Dodaj komentarz »

komentarzy 11

 1. Margo

  Jakie opalone ciałka :) A chmury dzisiaj u mnie były lepsze;) Nagle zrobiło się ciemno jak w nocy, a dalej to już lepiej nie powiem co się działo(szok).
  A na ostatnim zdjęciu to chyba nie fląderka??? :)Stawiam na dorszyka :):):)

 2. Krzysztof

  Piękne widoki z wczasowego Pobierowa, które potrafi wyjątkowo przyciągać właśnie tym wakacyjnym, leśnym i morskim klimatem więcej turystów od innych, gdyż jak widać plaża jest nadal pełna, mimo niepełnego nasłonecznienia. Bardzo pomysłowe są te wstawki kulinarne, tym razem porcja pysznej i dobrze przyprawionej soli z frytkami.

 3. Medyk

  apetycznie wygląda ta rybka :)

 4. Piotrek

  Deser juz goscił,rybka dzisiaj doprowadza nasze zmysły do szaleństwa kulinarnego ,piekne widoki za kazdym razem ,to teraz w najlbizszej fotorelacji czas na bezalkoholowe nadmorskie piwko :)

 5. Medyk

  A ja zamiast bezalkoholowego piwka /MRUGNIĘCIE OKIEM/ wolałbym pooglądać jakieś śliczne foczki, ponieważ będąc nad morzem na plaży były same wieloryby buuuuuuu :)

 6. Nastka

  Tomku!!!Nie tak dawno wróciłam z Trzęsacza i okolic a już zatęskniłam.!!!Za wszystkim..za morzem..za bryzą..za goframi…za rybkami za cudownymi mieszkańcami którzy są zawsze dla Nas mili i uśmiechnięci :) Ech..Pozostaje czekać wytrwale do następnych wakacji :)

 7. Piotrek

  Chciałem przypomniec ze za rowne dwa tygodnie ferajna bedzie juz siedziałą w ławkach szkolnych,inna w przedszkolach ,a wtedy kazdy miłośnik piwa bedzie mógł usiasc na plazy z kubkiem tego złocistego trunku i delektowac sie nim bez najmniejszego stresu ze za chwile jakis mały oszołom ze szpadelkiem w reku nasypie nam piasku do piwka.

 8. Tomasz

  Piotrek, bardzo słuszna uwaga! Wrzesień jest moim ulubionym letnim miesiącem!

 9. Margo

  Gdybym miała wybierać czas, gdy nie ma dużo turystów, to bardziej skłaniałabym się do czerwca, bo dzień jest dłuższy i więcej ciepłych dni, jedyny mankament to zimne morze :)

 10. Krzysztof

  Martwię się o pogodę w przyszłym tygodniu na WR, bo prawdopodobnie go tam spędzę. Jednak urlop na WR należy planować w ramach lipiec – sierpień, bo poza tym okresem jest tam niestety wiele obiektów po prostu zamkniętych lub zabitych deskami, w sensie dosłownym. Wtedy ma się uczucie, że spóźniliśmy się na pociąg, a następnego tak szybko nie będzie. Byłem kiedyś we wrześniu i są tam pustki. Jest oczywiście zawsze morze, plaża i może być nawet i pogoda, tylko trzeba jeszcze coś zjeść, a z tym jest wtedy mniej wariantów do wyboru.

 11. maciej

  Krzysztofie,na co dzień mamy takie rarytasy,że nawet gdy byśmy jedli przez tydzień chleb z smalcem,to i tak mimo pozamykanych nie których lokali,warto tutaj zajrzeć,bo takiego klimatu jak na WR ,nie znajdziesz nigdzie!!:):):)