Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Piątek, 15 października – Fotorelacja Pogodowa

Do godziny 14:30 było słonecznie, teraz mamy częściowe zachmurzenie. Temperatura powietrza wynosi 10°C, siła wiatru 1-2°B. Na zdjęciach; Zabytkowa zagroda tzw. Dom Państwa Kosińskich przy ul Ludnej 2 w Niechorzu, Dawny Ośrodek zdrowia w Niechorzu, w którym na przełomie XIX i XX wieku odbywały się ciepłe kąpiele w wodzie morskiej (obecnie AS Pik), cmentarz w Niechorzu, zabudowa Niechorza, park w Niechorzu, zabudowa Rewala, dawny sierociniec – obecnie Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Rewalu, Krzyż w Pustkowiu, dawny Posterunek Milicji i szkoła w Pobierowie – Dom przy ul. Reymonta.

Krzyż w Pustkowiu

Dodaj komentarz »

komentarzy 7

 1. Dann

  Piękne jesienne klimaty…..jak tu pusto,spokojnie.
  Jak zwykle pięknie pokazane okiem obiektywu.Dziękuję Panie Tomku.
  Pozdrowienia z Poznania

 2. Margo

  Ja też mam zdjęcie takiego krzyża,tylko panorama wokół trochę się różni ;)

 3. Krzysztof

  Bardzo to przyjemne odbywać spacery po znanych miejscach i oglądać to wszystko okiem Tomasza. Pustkowo, jak sama nazwa wskazuje nie jest zbyt ludne, ale teraz to i tak wygląda na miasto. Kiedy ja z w czasach studenckich wędrowałem po WR z namiotem, to tam również spędziliśmy 2-3 dni. I nie było wtedy nawet sklepu tylko mały kiosk GS, gdzie można było kupić chleb i kiełbasę na ognisko. Ale teraz zrobiło się już niezłe osiedle, choć w tym roku nie odwiedziłem Pustkowa, byłem tam 3 lata temu jak wybudowano ten znany krzyż. Dzięki za kolekcję zdjęć z Niechorza, wszystkie znane miejsca. W DW Rybak mieszkałem 2 lata temu i bardzo mi się tam podobało, miejsce super, choć trochę drogie. Ale choć w Niechorzu mieszkałem wiele razy, to jednak tam jest najlepiej. No cóż ulice są puste, ale to ma również swój urok i łatwiej robić zdjęcia różnym obiektom.

 4. Karolina

  Powinnam zacytować pierwsze zdanie z komentarza Krzysztofa i to byłoby dokładnie moje odczucie na dziś… i nie tylko dziś :)

 5. maciej

  Ale możemy się pocieszyć,że za 272 dni powitamy znów lato,a z nim przeurocze wakacje w naszych ulubionych nadmorskich miejscowościach.

 6. Jola

  Pusto na uliczkach Rewala, ale pięknie. Myślę, że stali mieszkańcy to szczęściarze – moga do woli napawać się ciszą i spokojem.

 7. Medyk

  jak fajnie, wszędzie pusto, cisza i spokój. Nie to co latem , ulice pełne ludzi którzy pragną wypoczynku :)