Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Poniedziałek, 1 listopada 2010-Fotorelacja Pogodowa

Temperatura 9°C, pochmurno, bezwietrznie. Wybrzeże Rewalskie zasnute mgłą, ciche i spokojne, pełne zadumy. Dziś dzień spotkań z bliskimi, z tymi którzy odeszli, ale i z tymi, z którymi w pędzie życia codziennego okazje do uścisku dłoni czy wymiany uśmiechu mamy tylko od święta. Zdawać by się mogło, że tempem życia próbujemy dogonić tempo postępu technologicznego, który choć często ułatwia nam kontakt z bliskimi, których nie możemy widzieć na co dzień, to zabiera nam czas na kontakty z tymi, których mamy na wyciągnięcie ręki. Coraz szybciej konsumujemy życie i coraz mniej mamy czasu dla bliskich i znajomych. Może warto by zwolnić, zatrzymać się i porozmawiać, nie koniecznie dziś na cmentarzu, ale jutro, przy kawie, spotkać się na serdeczne plotki.

Cmentarz w Niechorzu

Dodaj komentarz »

komentarzy 10

 1. Margo

  Tomku,w tym krótkim,lecz barzdo trafnym komentarzu, zawarłeś bardzo cenną uwagę,zwolnijmy trochę,bo życie tak szybko przemija…. Zdjęcia bardzo nastrojowe.

 2. magma

  „Strata czasu jest, podobnie do śmierci, nieodwracalna.” Piotr I Wielki

  Piękne zdjęcia, zwłaszcza te z latarnią w tle. I te statki we mgle, jakoś dziś szczególnie skłaniają do zadumy. Nie traćmy czasu, bądźmy wrażliwi na sygnały przesyłane przez inne „statki”…

  Ale pogoda raczej kiepskawa :/ W centrum dziś było wspaniale,ciepło, słonecznie, kolorowo :)

 3. Szymon

  Zgadzam się z Magmą, zdjęcia z latarnią w tle są piękne,znowu zadziwia
  mnie zmysł artystyczny Pana Tomasza.Statki we mgle są niezwykłe
  i doskonale wpisują się w nastrój dzisiejszego święta.

 4. Krzysztof

  Niezwykle piękne zdjęcia oddające nastrój dzisiejszego dnia, jednego z nielicznych, skłaniających do głębokiej refleksji. Do jakiego portu płyniemy.

 5. Medyk

  Widzę, że naszemu Tomkowi pomysłów nie brakuje… Zawsze ma nowe. Super jak zawsze co się będę rozpisywał :) Pozdrowionka !

 6. Karolina

  Ależ klimat!!! … i wspaniały komentarz.

 7. Janusz

  Tomek . Twój komentarz doskonale odzwierciedla styl naszego dzisiejszego życia i pęd do lepszego jutra . A życie jest tak krótkie że zapominamy nieraz że są ważniejsze sprawy od pieniędzy i kariery.
  Fotografie Niechorskiego cmentarza z górującą nad nim latarnią robią niesamowite wrażenie . Nasuwa mi się takie porównanie jakby latarnia stała na straży spokoju tych którzy kiedyś żyli w jej cieniu a jej światło jak całun okrywa miejsce ich wiecznego spoczynku.

 8. G.

  Warto czasem przystanąć na chwilę, która już za moment stanie się tylko wspomnieniem..

 9. Lester

  Fajne kutry.

 10. Buy Dermitage

  Hey, your blog is very interesting.. And it was something I can definitely relate to :) I’ll constantly drop by to your blog so I hope you continue making fun and interesting posts like this one ^_^