Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Wtorek, 30 listopada 2010 – Fotorelacja Pogodowa

Dziś pierwszy, prawdziwie biały dzień na Wybrzeżu Rewalskim. Choć nie było jeszcze wielkiej śnieżnej zawieruchy, to i tak biały puch odmienił nam krajobraz. W ciągu dnia było -3°C do -6°C w godzinach wieczornych. Stan morza 3-4°B, chwilami wyglądało słońce, ale na niebie przeważały chmury. Dziś na zdjęciach bajkowe Pobierowo, plaża w Rewalu i zachowujący swój wspaniały wiejski klimat Śliwin. Tu rzadko zaglądają turyści, nawet mieszkańcy okolicznych miejscowości nie przyjeżdżają zbyt często. Życie płynie nieco wolniej niż w niemal przyległym doń Rewalu. Wszystkie okoliczne psy zbiegają się gdy wyczuwają kogoś nowego. Śliwin to wieś rolnicza, są tu warsztaty samochodowe i rzemieślnicze, ciężka praca, ale i wiejska sielanka, spokój, świeże jaja i mleko.

Ja tu pilnuję prania! - Śliwin

Dodaj komentarz »

komentarzy 9

 1. Krzysztof

  Piękne śnieżne fantazje po raz pierwszy w tym roku. Bardzo lubię śnieg na zdjęciach i obrazach, gorzej z tym na drodze.

 2. Dann

  Jak cudnie wygląda główna uliczka w Pobierowie zasypana śniegiem…
  Nigdy nie byłam zimą nad morzem…..a tak pięknie

 3. emitek

  Jak by czas się zatrzymał, zdjęcie kapliczki fantastyczne z resztą jak wszystkie zdjęcia. Mają duszę mimo że jest na nich chłód oglądając je ogarnia mnie uczucie ciepła i refleksji.

 4. Margo

  Super!!!!! Przepiękne drzewa. Zima nad morzem też jest cudna :)

 5. Szymon

  piękne zdjęcia, piękna zima nad morzem.
  Już nie mogę się doczekać kolejnych zdjęć.

 6. Daria

  hahaha jest i moja miłość Śliwin. Niech mi Bóg będzie świadkiem że kiedyś tam zamieszkam, w jakimś domu z kogucikiem na wyposażeniu.

 7. Daria

  bym zapomniała. dziś są urodziny latarni morskiej w niechorzu.
  1 grudnia 1866 r. zaświeciła po raz pierwszy. proszę o urodzinowe zdjęcie ;)staruszka ma 144 lata a wygląda lepiej niż ja

 8. Karola

  piękne foty Tomaszu, cudowna zimna na naszym ukochanym wybrzeżu, a u nas szaro-buro, nie chce chyba sypnąć śniegiem w zst:)

 9. Karolina

  Rewelka po prostu i tyle!!!