Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Piątek, 10 grudnia 2010 – Fotorelacja Pogodowa

Dziś w Gminie Rewal nieco więcej słońca. Temperatura w ciągu dnia -2°C, nad morzem silny wiatr, stan morza 5-6°B. Pod wieczór temperatura spadła do -4°C. Na plaży wiatr nasila uczucie chłodu, stąd pewnie nie widać zbyt wielu spacerujących. Za to pod osłoną drzew, w Pobierowie jest dziś całkiem przytulnie, a na drogach panują idealne warunki do tego, aby poruszać się na biegówkach – mamy tu co najmniej jednego zapalonego narciarza – czekamy na więcej. Dziś zdjęcia z Pobierowa i Rewala.

Na skraju lasu w Pobierowie

Dodaj komentarz »

komentarzy 13

 1. Dann

  Jak zwykle porcja cudnych zdjęć.Urzekło mnie niebo nad WR…przepiękne.
  Pozdrawiam i dziekuję Panie Tomku.

 2. magma

  Pięknie. Ale najbardziej mi się podoba, że mogę podziwiać te wspaniałe widoki siedząc w cieplutkim domu :) Tomek, podziwiam i dziękuje, że fatygujesz się dla nas w ten mróz.
  A po przeczytaniu opisu wypatrywałam na zdjęciach narciarza…

 3. Krzysztof

  Pięknie tam jest również podczas zimy. Osobiście bardzo lubię zdjęcia z ośnieżonej plaży i z widokiem kutrów. A narciarz jest na plaży na 5 zdjęciu.

 4. Medyk

  Witam! Tomek jak zawsze czaruje.Tym razem pozwolę sobie na ocenę i tak : 1/ zdjęcie nr 2
  2/ zdjęcie nr 3
  3/ zdjęcie nr 20 – idealne na obraz

  Dlatego wg mnie wygrało u mnie /2/ gdyż uwielbiam stare wiejskie klimaty. Kiedyś Tomek dał serię starych domostw i to był hit ! Pozdrawiam serdeczne z zaśnieżonego Górnego Śląska !

 5. Piotrek

  zdjęcie nr 6 zasługuje na szczególną pochwałe .

 6. Margo

  a mnie najbardziej uderzyło zdjęcie nr 3 – droga prowadząca do Pobierowa :)Poza tym uwielbiam wszystkie zdjęcia z drzewami w roli głownej i oby było ich jak najwięcej ;)

 7. maciej

  A mnie cały czas zastanawiają te dżwigi widoczne na 5 zdjęciu.Gdzie to jest Tomku i co się tam stawia tak ogromnego???

 8. Tomasz

  Dziękuję za pochwały i miłe komentarze. Udane zdjęcia, to przede wszystkich zasługa Wybrzeża Rewalskiego, które jest pełne uroku o każdej porze roku :) Maciej, dźwigi są w Dziwnówku lub Dziwnowie – nie wiem dokładnie co to za miejsce. Margo, ja też bardzo lubię drzewa. Medyk, do Śliwina z pewnością nie raz powrócę – to dla mnie bardzo wdzięczny temat. Magma, dzięki za słowa uznania – czasem faktycznie palce odmarzają, ale daję radę :) Pozdrawiam Was serdecznie!

 9. Medyk

  Margo mocno oberwałaś tym zdjęciem ? Gdzie Cię uderzyło ? :))
  Tomek ja byłem kiedyś w Śliwnie, a na wakacjach w Nowym Śliwnie :)

 10. Margo

  Medyk, tak mocno, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że wakacje 2011 zaplanuję w Pobierowie :):):)A trafiło mnie w mój najczulszy punkt ;);P

 11. Medyk

  w serce ? :)

 12. Margo

  w mały palec u lewej nogi ;););P

 13. maciej

  No masz ci:):):)