Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Poniedziałek, 20 grudnia 2010-Fotorelacja Pogodowa

Zimowa zawierucha na Wybrzeżu Rewalskim. Temperatura w ciągu dnia -2°C, wieczorem -7°C, stan morza 3°B. Wszystko pokrywa biały puch, zamieniając miejscowości Gminy Rewal w śnieżną, bajkową krainę. Mimo chłodu ma się wrażenie niezwykłej przytulności. Mewy w towarzystwie kaczek pilnują plaży, a morze coraz gęstsze od lodu marznie od brzegu. Dziś na zdjęciach Rewal, Trzęsacz i Pustkowo.

Zima na plaży w Rewalu

Dodaj komentarz »

komentarzy 7

 1. Karolina

  Dziś są moje urodziny… te zdjęcia to piękny prezent! ;)

 2. Janusz

  Aż dech zapiera i dosłownie słów brak aby to opisać , brakuje tylko królowej śniegu ze swoim zaprzęgiem . Cudowna bajka , cudowne zdjęcia .

 3. Medyk

  Picasso dzisiejszej fotografii …

 4. Piotrek

  Fajne to morze ,którego nie znamy i pomyslec ze za 180 dni znów pełno bedzie tam ludków,gwaru ,szału ,zimnych lodów ,ciepłych ciał i lodowatego piwa .

 5. Margo

  Cudowne obrazy. Aż trudno uwierzyć, że to fotografie, a nie dzieła malarza. Niech ktoś tylko spróbuje zaprzeczyć, że zima nad morzem nie jest piękna…..

 6. Krzysztof

  Niezwykle urocze zdjęcia, pełne ekspresji zadymki śnieżne, zamarznięte brzegi morza, skute lodem pale, tajemnicze i przymglone horyzonty. Obrazy wydają się jakby zastygłe w lodowej otoczce. I nie wiem czy to wybrzeże musi czekać jeszcze pół roku na turystów, skoro ma tyle przyciągających walorów ? A jednak tak jest, że tylko bardzo nieliczni decydują się spędzić Święta i Sylwestra na wietrznej i zaśnieżonej plaży.

 7. maciej

  Choć raz spędzić Święta i Sylwestra w tak malowniczej scenerii.To by było coś:):):)