Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Niedziela, 23 stycznia 2011 – Niechorze, Pogorzelica

Dziś pierwszy raz od kilku dni w Gminie Rewal pojawiło się słońce. Temperatura powietrza utrzymuje się cały czas na poziomie 1-2°C, wiatr umiarkowany, stan morza 2-3°B, częściowe zachmurzenie. Na brzegu morza wciąż dumnie prezentują się śnieżne czapy, ale to praktycznie jedyny ślad zimy. Pogoda przyjemna i spacerowa. Na zdjęciach Niechorze i Pogorzelica – plaża, jezioro Liwia Łuża, Kanał Liwka, Latarnia morska w Niechorzu, przystań rybacka, tory kolejki wąskotorowej.

Zima w Gminie Rewal - Niechorze i Pogorzelica

Dodaj komentarz »

komentarzy 8

 1. Piotrek

  Dnia przybywa ,słonka coraz wiecej a mój kolega juz zaklepał kwatery w Rewalu 40 zł doba i się oszołom cieszy ,ale piwka postawic nie chce ,wiec zycze mu zeby w terminie od 16 lipca padał mu deszcz ;)
  Zartowałem .

 2. Szymon

  Zachwycające zdjęcia, artystyczne spojrzenie na szarą zimę sprawiło,
  że widzimy jaka jest piękna.

 3. Karolina

  Ech.. cudnie… moje ukochane Niechorze… na 7-emce nawet chyba mój napis na murze widać ;)

 4. Janusz

  Witam . Z ilości spacerowiczów można by wnioskować że na WR powiało już wiosną i tylko te ” góry lodowe ” na plaży przypominają o zimie . Bardzo ciekawe są zdjęcia pokazujące odbicia drzew w lustrze wody . Tomek pomysłów Ci nie brakuje , naprawdę interesujące :) :) :)

 5. Medyk

  no faktycznie powoli człowiek zaczyna myśleć o wakacjach :)

 6. Margo

  Zdjęcie jeziora i torów bardziej przypominają jesień niż zimę :) Przedostatnie szczególnie mnie urzekło. Widać zbliżającą się wiosnę,choć u mnie zima w pełni.

 7. Krzysztof

  Ale piękne pejzaże z tak ulubionego Niechorza. Wspaniałe miejsca z widokiem na latarnię i tory kolejki, oraz oczywiście kanał Liwka i plaża. Część zdjęć jakby przybliżała już wiosnę, choć na razie przed nami jeszcze ferie zimowe a do wakacji letnich 5 miesięcy.

 8. maciej

  Ale przyznajcie sami, że mamy bliżej do wiosny,niż do przyszłej zimy.Choć obecna jeszcze trwa.Patrząc na zdjęcia torów,nasuwa się pytanie,dokąd one prowadzą?
  To dobrze Piotrze że to tylko żart,bo od 15 lipca podbijam Rewal.
  Pozdrawiam:):):)