Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Poniedziałek, 18 kwietnia – Udany połów w Rewalu

Wspaniałe wiosenne dni na Wybrzeżu Rewalskim! Temperatura powietrza dochodziła dziś do 19°C w cieniu, w Słońcu było blisko 30°C. Stan morza 0-1°B, bezchmurnie, pięknie i słonecznie. Na plaży w Rewalu słychać krzyk mew czekających na swój kąsek z dzisiejszego, obfitego połowu. Rybacy przebierają śledzie, które najlepiej wrzucić od razu na patelnię lub uwędzić – polecam! Na dole fotorelacji dostępny jest także film – zapraszam!

Udany połów na plaży w Rewalu

Dodaj komentarz »

komentarzy 9

 1. maciej

  Aleś Tomaszu na trzaskał tych zdjęć.Dawno takiej ilości nie było.Do Rewala czuję bardzo wielki sentyment,i każde jedno zdjęcie związane z tą miejscowością ,przypomina zaraz same miłe wspomnienia:)
  Zastanawiam się co jest na zdjęciu trzecim?
  Niesamowite ujęcia mew.Widoczna też jest nowa dalba.Czy może zejście na plażę przy przystani jest też wyremontowane?
  Pozdrawiam:)

 2. Piotrek

  Tomek odwiedz panią Czajką i zrób kilka zdjeć jej pisanek które są znane w całej polsce.Zdjecie 12 -pierwsza klasa

 3. maciej

  Jak dla mnie,to niesamowita frajda móc zobaczyć na żywo obraz z WR.

  Czy w tle słychać pracę maszyn budowlanych?
  Jeśli tak,to czy ma to związek z pracami przy zejściu na plażę?

  Pozdrawiam:)

 4. Janusz

  Witam .
  Po tych widokach to już można na pewno powiedzieć że sezon na WR się zaczął . Ostatnio się kąpali teraz się opalają :)
  Jak widać z udanego połowu zadowoleni są nie tylko rybacy ale i mewy i alki którym zawsze coś się skapnie w takich sytuacjach . Zresztą Tomek narobiłeś mi apetytu tymi świeżymi śledziami na patelni , tylko skąd mam mieć świeże śledzie ?
  Tomek podobnie jak Maciej zaciekawiło mnie zdjęcie nr.3 a konkretnie to na czym siedzą kormorany ?
  Pozdrawiam .

 5. Karolina

  Przecudne zdjęcia!

 6. Tomasz - Admin

  Dziękuję Wam za miłe komentarze. Jak podobają Wam się dodatki do fotorelacji w postaci filmów? Na zdjęciu nr 3, kormorany siedzą na rurze wystającej ponad wodę, kilkaset metrów od brzegu. Rura ta jest elementem wykorzystywanym do refulacji plaży (czyt. odbudowy). Statek wybierający piasek z dna morskiego podłącza się do tej rury, której ujście znajduje się na plaży i przepompowuje przez nią piasek z wodą morską, który następnie przez spychacze układany jest na plaży. Maciej, przy przystani rybackiej trwają prace, ale nie nad zejściem. Urząd Morski umacnia brzeg morski na odcinku Rewal-Trzęsacz, wysypując tam wielkie głazy. Przy przystani jest obecnie składowisko tych głazów. Przypuszczam, że zejście jeśli będzie robione tej wiosny, to dopiero jak wyjadą z plaży buldożery. Janusz, śledzie najlepsze ponoć w Niechorzu :) Koło Twojego lokum już powoli do sezonu szykuje się wesołe miasteczko, brakuje tam tylko Ciebie z rodziną :) Piotrek, jajka jajka i po jajkach, ale co do tarasu w Californi masz zupełną rację – pierwsza klasa! Fotorelacji nie będzie do maja, za co najmocniej Was przepraszam. Jutro wyjeżdżam na sesję do Szwajcarii i niestety nie ma mnie kto w tym czasie zastąpić. Obiecuję w maju obficie Was wynagrodzić zdjęciami! Tymczasem wszystkim Fanom Fotorelacji Pogodowej życzę radosnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Wielkiej Nocy!

 7. Leszek

  Najbardziej podobają mi się fotografie, filmy dużo dużo mniej. Pozdrawiam z Zagania

 8. Tomasz - Admin

  Leszku, jak nazwa serwisu głosi jest to fotorelacja czyli serwis opierający się na fotografiach – to moje hobby i na to stawiam :) Filmy, mają być tylko skromnym dodatkiem i pojawiać się będą sporadycznie. Zapraszam do częstych odwiedzin naszego serwisu!

 9. Krzysztof

  Moim zdaniem filmy są również wysokiej klasy i wspaniale oddają atmosferę wybrzeża. Zresztą to wynika z licznych wpisów odwiedzających. Uważam, że opinia Leszka odnośnie filmów jest zupełnie odosobniona. Osobiście oczekuję filmów tak samo jak pięknych zdjęć.