Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Piątek, 20 maja 2011 – Trzęsacz

Dziś było słonecznie i upalnie – temperatura w ciągu dnia sięgała 21°C, niewielkie zachmurzenie. Stan morza 1°B. Fotorelacja zupełnie nieplanowana. Przejeżdżałem wieczorem przez Trzęsacz i nie mogłem oprzeć się widokowi statków w blasku zachodzącego Słońca.

Dodaj komentarz »

komentarzy 6

 1. Medyk

  kurcze pieczone przecież ostatnio jak szedłem z Rewala do Trzęsacza to byłem pod wrażeniem szerokiej plaży na wysokości tego „urwiska” a teraz widzę, że morze zabrało jej trochę :( Tomek te kutry wyglądają jak okręty wojenne :)

 2. Janusz

  Witam
  Zawsze byłem pod wrażeniem niesamowitej gry kolorów . Sephii na zachodzie i żywego błękitu na wschodzie , teraz można świetnie to zaobserwować .Super zdjęcia !!!!!!!!
  Pozdrawiam .

 3. Janusz

  Zapomniałem napisać , czy te kutry nie są jednostkami SAR-u ?

 4. maciej

  Prawdopodobnie Janusz masz rację,nadbudówka jest w kolorze żółtym,ale mogę się mylić.
  Medyk,ja nie widzę na tej jednostce stanowisk ogniowych,ale również mogę się mylić.Natomiast podzielam Twoje zdanie.Jeśli w najbliższym czasie nie dojdzie do refulacji plaży,to ten odcinek będzie nie do przebycia.Morze zrobi swoje.Widzę że i ścieżka została dodatkowo zabezpieczona nad urwiskiem,co cieszy.
  Tomaszu,jak najwięcej takich nie planowanych ujęć.:):):)
  Pozdrawiam:)

 5. Tomasz - Admin

  To nie kutry, jeden to statek do refulacji, a drugi, mniejszy towarzyszy mu w pracy holownik.

 6. Krzysztof

  Piękne widoki w tym Trzęsaczu. Nie wiem dlaczego ciągle pojawia mi się zapis, że podałem błędny wynik, jak gdyby dodawanie na poziomie 1 klasy było dużym problemem. Coś to zabezpieczenie fałszuje.