Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Poniedziałek, 27 czerwca 2011 – Lato Lato!

Temperatura 24°C w cieniu, bezwietrznie, bezchmurnie, pięknie! Temperatura wody w Bałtyku 18°C. Wbrew wszelkim informacjom dotyczącym polskiego wybrzeża, podawanym dziś rano w telewizji – informuję, że na plażach Gminy Rewal jest czysto, woda w Bałtyku ma pierwszą klasę czystości, a plaże miejscowości naszego Wybrzeża stale, od lat zdobywają prestiżowe odznaczenie jakim jest Błękitna Flaga. Wyróżnienie to przyznaje międzynarodowa komisja, a ocenie podlega zarówno czystość plaż, wody, jak i infrastruktura i bezpieczeństwo. Na 13 plaż w Polsce, które otrzymały takie odznaczenie, aż 5 przypadło Gminie Rewal! Nie potrzebne nam są także męczące temperatury przekraczające 40°C  – w ciągu dnia temperatury w słońcu przekraczają 30°C, a ciała odwiedzających nas turystów szybko nabierają kolorytu – zobaczcie sami i żałujcie, że nie było Was dziś na plaży w Niechorzu lub innej miejscowości Wybrzeża Rewalskiego! Lato lato!

Dodaj komentarz »

komentarzy 7

 1. SASO

  Mega przesada wspaniale chce już tam być.

 2. Aga

  I pomyśleć, że niektórzy mają to na co dzień. Cudownie. Zazdroszczę;)

 3. Medyk

  no i zrobiło nam się wakacyjnie- lato w pełni ! Kurcze też bym chciał być na WR … Cudowne wakacje tylko na WR polecam wszystkim. Tomek fotki 14, 15 i 55 rewelacja miodzio :)

 4. Janusz

  Witam .
  Oj żałuję że nie mogę tam już być ale przynajmniej można pooglądać te wspaniałe widoki dzięki Tomkowi .
  Pozdrawiam .

 5. Iwona

  Ja też już chcę założyć bikini i wylegiwać się na cieplutkim piasku! Byle do sierpnia :)

 6. maciej

  Medyk podzielam Twoje zdanie:):):)
  Natomiast panowie z 23 i 27 mieli chyba odmienne zdanie:):) Nie musiałeś Tomasz salwować się ucieczką????:)
  No i jeszcze pan z 28,jakiś taki zawiedziony.Nie dostał świeżej rybki??:):)
  Pozdrawiam.

 7. wapa

  Tomek laseczki takie są na fotkach, że ho ho :):). Proszę o więcej takich :):):) Obyś tylko nie naraził się Ani :):):) Pozdrawiam