Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Wtorek, 5 lipca 2011 – Lipiec w Gminie Rewal

Od rana na niebie wielki błękit, słońce rozgrzewa pół nagie ciała relaksujących się na piaszczystych plażach Wybrzeża Rewalskiego turystów. Na ulicach mieszają się wzbudzające apetyt zapachy smażonej ryby, szaszłyków, lodów, pysznych gofrów i innych smakołyków. Życie turysty na Wybrzeżu Rewalskim snuje się leniwie. Błogie to lenistwo na zasłużonym urlopie, a ten bez wątpienia najlepszy w słonecznej Gminie Rewal. Temperatura powietrza w ciągu dnia sięgała dziś 25°C w cieniu, lekka morska bryza. Zdjęcia z plaży w Pobierowie, wykonane po godz. 19:00.

Dodaj komentarz »

komentarzy 11

 1. Piotrek

  Tomek te zdjecia ,i z innych dni powinnes wysyłac nagminnie,nachalnie wrecz spamowo do tvn meteo ,bo oglądajac prognozy pogody na tej stacji dowiaduję sie ze nad morzem dzień w dzień pada i jest zimno.

 2. agnieszka

  CUDOWNE TE ZDJĘCIA JESZCZE TYLKO DO NIEDZIELI I TEŻ TAM BĘDZIEMY !!!!!!!!

 3. maciej

  Oglądając te wszystkie fotorelacje z okresu letniego,cieszę się,że 65 lat temu,wymyślono bikini:):):):)

  Nie tylko TVN,Piotrze,podaje takie informacje pogodowe.Czasami zastanawiam się, czy nie jest to celowe.

  Na szczęście mamy swoją fotorelację pogodową:):)

  Pozdrawiam:)

 4. Medyk

  Zdjęcia jak zwykle super ! Pozdrowienia z nad Adriatyku dla wszystkich miłośników FOTORELACJI :)

 5. Margo

  Dziękujemy :) Medyk, jesteś tam gdzie ja byłam? ;)

 6. Medyk

  Margo a gdzie Ty byłas ?

 7. Margo

  Nad Adriatykiem, w Cro :)

 8. Medyk

  to jak ja w CRO :) Woda tak czysta, że widać dno i pływające ryby, cieplutka. Wszystko super, ludzie uśmiechnięci i zero chamstwa. Super drogi aż do granicy z PL po której przejechaniu zaraz wpadłem w dwie dziury / Chałupki/ , przekroczyłem z kilka przejazdów kolejowych gdzie można było urwać koło – ogólnie wjeżdżając do Polski to tak jakbyś wjechał w g…o .

 9. Iwona

  Przedmówcy współczuję podejścia do kraju, w którym mieszka. Ja nad Bałtykiem spotykam mnóstwo uśmiechniętych i życzliwych ludzi. Takich zapewne spotkam także za kilkanaście dni. Woda w Bałtyku jest również czyściutka, ale tu przynajmniej nie tak przezroczysta żeby można było oglądać śmieci zalegające na dnie, które widziałam w Adriatyku i na Morzu Czerwonym. Zdecydowanie nie mam poczucia wypoczywania w g.nie. Urlopy w kraju uważam za wyjątkowo udane a drogi nad morze są coraz lepsze.

 10. Medyk

  Trzeba umieć czytać p. Iwono. Nie pisałem tu o wypoczynku w Polsce lecz o jakości naszych dróg .

 11. Tomasz - Admin

  Drogi różne, a na świecie jest wiele pięknych miejsc, jednak nie ma jak u siebie :) Zimne piwko z pewnością nigdzie nie smakuje tak dobrze jak na Wybrzeżu Rewalskim :)