Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Sobota, 9 lipca 2011 – Upał nad Bałtykiem

Wbrew wszelkim prognozom pogody nie doczekaliśmy się dziś ani burz, ani niskich temperatur. Tak to już bywa, a o nietrafnych prognozach pogody przekonują się turyści w Gminie Rewal, którzy pławią się w słońcu i relaksują w morskiej wodzie. Temperatura powietrza w ciągu dnia sięgała dziś 27 °C w cieniu, w Słońcu termometry zbliżały się do 40°C. Temperatura wody w Bałtyku 19°C, stan morza 0°B. Lekkie zachmurzenie. Żar z nieba o godz. 19:00 ugasił półgodzinny ciepły deszcz. Na plażach koloradość! Po wodzie pływają dmuchane żaby, krokodyle, delfiny, orki i inny zwierzyniec. Siatkówka, aerobik czy błogie lenistwo – tu każdy znajdzie coś dla siebie. Plaże Wybrzeża Rewalskiego są dziś niewątpliwym symbolem urlopowego zadowolenia Polaków! Zapraszamy do Gminy Rewal!

Dodaj komentarz »

komentarzy 7

 1. Margo

  O kurcze, ile narodu!!! :)

 2. Iwona

  Już za parę dni za dni parę :) poczuję żar piasku pod stopami! Jeszcze tylko trzy tygodnie i ja rozłożę tam swój parawan i wskoczę na dmuchanego krokodyla! Piękne letnie fotki!

 3. Janusz

  Witam .
  To są właśnie uroki lata na WR. Takich klimatów nie znajdzie się nigdzie na świecie . Tomek mnie nie musisz zapraszać za niecały miesiąc już tam będę :):):)

 4. maciej

  Zrobiłeś mi wielką radość tymi zdjęciami z Rewala:):)

  Już wiem czego mogę się spodziewać od piątku na plaży:):):)

 5. Szymon

  A ja kończę ośmiodniowy pobyt w Pobierowie.Rewelacja,cały czas bajeczna pogoda,dużo fajnych knajpek,plaża naprawdę świetna, jeśli ktoś lubi to polecam kładem,albo rowerami po piaszczystych leśnych pagórkach,a las jest tu wszędzie.Raz byłem w Rewalu,fajnie,ale znajomi,którzy tu są mówią,że nie da się spać, w nocy wszędzie b.głośno a na plaży kamienie..Wolę Pobierowo.Pozdro dla Oliwki z knajpki przy głównym zejściu.Jeszcze jedno,jeśli lubisz zieleń i las to w Rewalu nie znajdziesz.Dokoła tylko pola,za to sporo fajnych dyskotek.
  Pobierowo wybrałem ze zdjęć p.Tomasza.Dzięki.Z natury jasny, wracam jako mulat,morska bryza wywiała z głowy wszystkie problemy.O to chodziło! Bajka, pozdrawiam wszystkich.

 6. Medyk

  Polki są najładniejsze !

 7. Margo

  a Chorwatki?;)