Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Poniedziałek, 25 lipca 2011 – Plaża w Pobierowie

Dziś temperatura powietrza w cieniu sięgała 26°C, temperatura wody w Bałtyku 19°C, stan morza 0°B, niebo częściowo zachmurzone. Po kilku pochmurnych i deszczowych dniach pod koniec minionego tygodnia, pogoda znacząco zaczęła się poprawiać, by nowy tydzień rozpocząć prawdziwie gorącą, letnią atmosferą. Na plażach Gminy Rewal jest miejsce dla leniuchów skrywających się za parawanami, dla par, które umiłowały sobie romantyczne zachody słońca i dla tych, którym bliski jest aktywny wypoczynek. Dla tych ostatnich w ramach Akademii Słońca goszczącej na plażach Pobierowa i Pogorzelicy przygotowano boiska do siatkówki plażowej, prowadzone są zajęcia z morskiego aerobiku i wiele innych ciekawych zajęć. Na plaży można także skorzystać z kajaków morskich, skuterów wodnych czy popływać na ciągniętym przez motorówkę bananie. Nie zapomniano o najmłodszych, dla których animatorzy Akademii Słońca przygotowali gry i zabawy. Tu także znajdują się wielkie dmuchane zamki i zjeżdżalnie wodne. Na plażach Wybrzeża Rewalskiego dla każdego czeka moc atrakcji. Dziś na zdjęciach słoneczne Pobierowo.

Fotorelacja Pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego na łamach serwisu www.fotorelacja.com działa już pełen rok. Przez ten rok ukazało się 113 fotorelacji, co daje jedną fotorelację średnio raz na 3 dni. Przez ten rok napisaliście  1103 komentarze, za które serdecznie Wam dziękuję. Fotorelacja Pogodowa to zdjęcia z Wybrzeża Rewalskiego, niezależnie od pogody i temperatury, prezentujące aktualny, faktyczny stan pogodowy. Zapraszam do dalszego, czynnego udziału i komentowania nowych fotorelacji, zachęcam do dzielenia się fotorelacją na łamach serwisów społecznościowych, wklejania linków i klikania na plusik Google po prawej stronie serwisu – wszystko to, aby serwis dotarł do jak największego grona osób, miłośników polskiego wybrzeża i tych, którzy nieufnie podchodzą do prognoz pogody. Pozdrawiam, – Tomasz Stolz

Dodaj komentarz »

komentarzy 5

 1. Szymon

  Panie Tomaszu,dziękuję za wszystkie piękne zdjęcia, za to, że robi to Pan dla nas, miłośników WR już od roku.Jestem twardym, ciężko pracującym facetem, którego Pana piękne zdjęcie wzruszają i sprawiają wiele radości. Podziwiam Pana, bo wiem, że robi to Pan nie otrzymując za tę pracę żadnych finansowych gratyfikacji. Dzięki, że Pan jest,że jest fotorelacja.Czasem obserwuję na innym portalu (bez nazwy, bo to w Pana regionie), że ktoś próbuje Pana naśladować, robić podobne fotki, ale jest to tylko nieudane naśladowanie pozbawione artystycznego wyczucia. Dziękuję za cały rok z fotorelacją, gratuluję pomysłu, bo Pana zdjęcia doskonale promują WR i tylko mi żal, że w moim, też atrakcyjnym regionie, nie ma nikogo takiego jak Pan. Panie Tomaszu, dzięki i szacun.

 2. Margo

  Morze wyrzuciło na brzeg złoto !!!!!:) Przepiękne ujęcia!!!!!!

 3. Medyk

  rewelacja jak zwykle ! Dla każdego coś miłego :)

 4. SASO

  Szymon dobrze to opisałeś wreszcie ktoś pochwalił P.Tomka ja i inni zwolennicy WR na pewno się z Tobą zgadzają.Szkoda że wakacje na półmetku,urlop w Rewalu zleciał szybko ale jesteśmy naładowani pozytywnymi morskimi wibracjami na cały przyszły rok.PZDR DLA MIŁOŚNIKÓW MORZA,PIASKU,BIAŁYCH MEW I CAŁEJ GMINY REWAL!!!!!!!!!!!!

 5. Krzysztof

  Piękna gra kolorów światła słonecznego jako pochodna kąta padania. Lato zbliża się do półmetka, jeszcze tylko miesiąc te tłumy będą się tam wylegiwać, a szkoda że nie dłużej.