Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Środa, 17 sierpnia 2011 – Lato nad Bałtykiem

Wspaniały, letni dzień na Wybrzeżu Rewalskim! Temperatura powietrza sięgała dziś 26°C w cieniu, temperatura wody w Bałtyku 18°C, stan morza 0-1°B, na niebie kilka obłoków. W miejscowościach Gminy Rewal nie ubywa turystów. Słoneczne prognozy pogody zdecydowanie wpływają na wakacyjne nastroje Polaków przybywających nad morze z różnych stron kraju. Na plaży w Rewalu Słońce pieściło dziś błyszczące się od olejków ciała. Ubranych, choćby w koszulki było dziś niewielu – tylko ratownicy chowają swoją brązową skórę przed nadmiarem Słońca. Większości z nas plaża kojarzy się z błogim relaksem, dla ratowników to kilka miesięcy ciężkiej pracy i odpowiedzialności za bezpieczeństwo wypoczywających. Także praca ratowników wpływa na pozytywną ocenę naszych plaż, a plaże miejscowości Gminy Rewal mają aż 5 Błękitnych Flag z wszystkich 13 przyznanych plażom w Polsce. Zapraszamy na bezpieczne wakacje w Gminie Rewal!

Dodaj komentarz »

komentarze 4

 1. Margo

  Medyk, nie zapomnij połechtac Tomka,bo ta sesja chyba specjalnie dla Ciebie była robiona ;), choć i kobiece oko ma się na kim zawiesic :)

  Pani na 51 zapomniała się chyba rozebrać ;)))

 2. M.

  Ja poproszę o taką pogodę w najbliższy weekend. Rewal, I’m coming! :)

 3. maciej

  Tomku, zgodnie z sugestią kuzyna,który jest zresztą bardzo skromny, przy nie których zdjęciach które cieszą męskie oko, proszę umieszczać jeszcze numery telefonów :):):)

  Pozdrawiam:)

 4. Medyk

  kurcze jak dla mnie bomba ! Śliczne są te nasze kobitki :) No ale dlaczego tylko my meżczyżni chodzimy w toplessie? Również jestem za -odnośnie dopisywania nr telefonów, ewent email :)