Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Piątek, 2 września 2011 – Wrzesień nad morzem

Temperatura powietrza w południe sięgała dziś 21°C w cieniu. Prawie bezchmurne niebo, lekka morska bryza. Stan morza 0-1°B. Zapowiada się ciepły, wrześniowy weekend na Wybrzeżu Rewalskim. Na plaży wciąż widać leżaki i parawany. Jest jednak o wiele spokojniej niż jeszcze tydzień temu. W pobierowskim lesie znów zabrzmiało stukanie dzięciołów, które w lipcu i sierpniu milkną, lub odlatują nieco dalej, aby uniknąć wakacyjnego zgiełku. Na zdjęciach plaża w Pobierowie.

Wrzesień to wymarzony czas na wypoczynek nad morzem. Wrzesień to wymarzony czas na urlop, a ten należy się każdemu. Przez najbliższe kilkanaście dni wypoczywam, a w tym czasie 2-3 razy, godnie zastąpią mnie zaprzyjaźnieni pasjonaci fotografii. Przyjmijcie ich ciepło, komentujcie. Do zobaczenia z końcem września! Pozdrawiam, Tomasz Stolz

Dodaj komentarz »

komentarzy 6

 1. Margo

  Tomek,udanego urlopu!!!!:) Cały wrzesien Cię nie będzie???Hmmmm,takiemu to się powodzi ;)))
  Takie plaże nad morzem to ja lubię. Muszę kiedyś pomyśleć o urlopie we wrześniu. Jest pięknie i spokojnie,super!!! :)

 2. Piotrek

  Szczęśliwcy, którzy teraz mogą poleniuchować i nacieszyć wzrok na żywo tymi widokami, które widzimy an zdjęciach. Tomek czy to prawda, że planujesz spędzic urlop w Dźwiżynie ;). Pozdrawiam i życzę udanego urlopu,a wszystkim zaglądającym tu na stronę życzę dużo śniegu tegorocznej zimy.

 3. SASO

  P.Tomaszu prosimy nas nie zostawiać bez tak pięknych fotorelacji UDANEGO WYPOCZYNKU !!!

 4. Tomasz - Admin

  Dzięki! Przez najbliższe dni będę tu zaglądał tylko i wyłącznie jako gość :)Może zostawię jakiś komentarz pod fotorelacjami, które poprowadzą moi znajomi, a może tylko pooglądam zdjęcia :D Piotrek, boję się, że Dźwirzyno jest chyba za daleko – myślałem raczej o Łukęcinie ;)

 5. Medyk

  jak tak nadal będa wchodzić z psami na plaże to nigdzie już nie będzie błękitnych plaż.. :( Tomek udanego urlopu :)

 6. Medyk

  sorry miało być błękitnych flag :)