Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Czwartek, 3 listopada 2011 – Jesień w Rewalu

Temperatura powietrza sięgała dziś 10°C, bezwietrznie, stan morza 0°B, niewielkie zachmurzenie. Plaża w Rewalu spowita ciszą, ledwo słyszalny szum morza. Nawet przystań rybacka uśpiona, a łodzie dumnie prezentują się na pustej plaży. Pogoda wciąż sprzyja spacerom. Zapraszamy na jesienne Wybrzeże Rewalskie.

Dodaj komentarz »

komentarze 3

 1. SASO

  Po prostu wspaniałe fotografie całkiem inny Rewal i plaże dziwny tajemniczy klimat.

 2. Szymon

  Teraz widzę,że nie zdawałem sobie sprawy,że Rewal po sezonie jest tak zupełnie pusty.Na zdjęciach aż „słychać” tę ciszę i spokój.Spacer taką plażą musi być wspaniały.
  Zdjęcia jak zwykle piękne,fantastyczne ujęcia.
  Pozdrawiam.

 3. Monika Maciej

  Witam.
  Pokazałeś nam Tomaszu fragment centrum Rewala.Pamiętam, że zanim zakotwiczyliśmy na stałe w Rewalu, cieszył się On oraz wszystkie miejscowości nadmorskie i nie tylko, swoją naturalnością.Dziś,gdzie tylko jest to możliwe,zalewa się wszystko betonem.:( Najlepszym tego przykładem jest właśnie główne zejście na plażę w Rewalu.Kiedyś,po całym dniu leżakowania na plaży w prażącym słońcu,można było sobie posiedzieć na klifie w cieniu rozłożystych konarów drzew i podziwiać morze.Dzisiaj takiej możliwości nie ma.Pozostało tylko jedno jedyne drzewo po środku,a wokół tylko beton.Z pewnością są i tacy entuzjaści takiej formy nowoczesności,ale nam osobiście się to nie podoba:(
  Zdjęcia jak zwykle rewelacyjne:)
  Pozdrawiamy:)