Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Święta na Wybrzeżu Rewalskim

W przeddzień Wigilii aura w Gminie Rewal zdecydowanie jesienna. Siąpi deszcz, całkowite zachmurzenie, temperatura powietrza 4°C. Widoków podobnych do tego z poniższego zdjęcia prędko się nie doczekamy. Przedświąteczny pęd i pogoda nie zachęcają do wyjścia na spacer z aparatem. Dziś sprawozdanie bez zdjęć.

Wszystkim Fanom i Sympatykom Fotorelacji życzę wesołych, pogodnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym nowym roku. – Tomasz Stolz

Dodaj komentarz »

komentarzy 8

 1. Waldi

  Wesołych Świąt i Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2012 Roku :)

 2. Piotrek

  Zdrowych i Wesołych świat Bozego Narodzenia .

 3. Monika Maciej

  Życzymy Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych zimowych świąt, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami…WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

 4. Janusz

  Niech nadchodzące święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam szczęście i pomyślność, niech moc wiary i siły doda otuchy w zmaganiu się z codziennością. Niech Nowy Rok będzie czasem pokoju i realizacji osobistych zamierzeń.

 5. Margo

  Pogodnych i wzruszających Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Miłosników Naszego Wybrzeża :)!!!

 6. Dann

  Miłych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia

 7. Ela K.

  Radosnego kolędowania dla Wszystkich tu zaglądających :) a Panu Tomkowi oprócz tradycyjnych życzeń Wesołych Świąt, jak najwięcej możliwości udokumentowania tych cudownych widoków naszego morza, abyśmy my, mieszkający na co dzień, bardzo daleko, mogli również oko nacieszyć…:)

 8. Krzysztof

  I ja składam najlepsze życzenia świąteczne. Święta Bożego Narodzenia już minęły, ale trwa jeszcze na szczęście okres świąteczny, u nas w kraju do 2 lutego. Nie będę zbyt odkrywczy jeśli napiszę, że ten okres jest szczególny i ma niepowtarzalny, piękny klimat, nieco baśniowy, choć oparty na bardzo głęboko osadzonej Nadziei. W tym czasie codziennie pali się choinka, niemal codziennie wieczorem rozpalam kominek i zapalam różne świeczki i lampki oliwne dla podkreślenia świątecznego nastroju i radości dla oczu.