Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Sobota, 31 grudnia 2011 – Sylwester nad morzem

Temperatura powietrza 5°C, częściowe zachmurzenie, lekki wiatr, stan morza 1-2°B. Na Wybrzeżu Rewalskim widać wzmożony ruch. Na plaży wielu spacerujących turystów, którzy przyjechali nad morze powitać Nowy Rok. Dzisiejszej nocy plaże Gminy Rewal na chwilę wypełnią się niczym latem. Sylwester nad morzem z roku na rok jest coraz popularniejszy, a oferta turystyczna coraz bogatsza. Wiele domów gościnnych i pensjonatów oferuje bale czy tematyczne imprezy sylwestrowe. Spędzić Sylwestra nad morzem przyjeżdżają nie tylko goście z pobliskich miejscowości, ale i z odległych stron kraju, miłośnicy Bałtyku. Naprzeciw turystom wychodzą także władze, które w Rewalu i Niechorzu w ramach Sylwestra organizują ognisko z oprawą muzyczną. Wszystkim odwiedzającym w tym czasie Wybrzeże Rewalskie czy to osobiście czy też za sprawą Fotorelacji Pogodowej życzę wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. – Tomasz Stolz

W 2011 roku na łamach serwisu ukazały się 94 Fotorelacje Pogodowe z Wybrzeża Rewalskiego, dając średnio 8 fotorelacji na każdy miesiąc. Użytkownicy serwisu napisali przeszło 470 komentarzy. Dziękuję za udział w tworzeniu serwisu i jego popularyzację. Zapraszam do aktywności w nowym roku 2012.

Dodaj komentarz »

komentarzy 6

 1. Dann

  Ostatni dzień roku a nad morzem piękna pogoda…i słoneczko.
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku,szczęscia i miłości na każdy dzień.

 2. Ela K.

  W Nowym Roku życzę Panu zdrowia, szczęścia pomyślności…
  potęgi miłości, siły młodości…
  samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa
  cudownych i wzniosłych chwil.
  Ela K.

 3. Janusz

  Stary Rok odszedł wielkimi krokami , niech więc złe chwile zostaną za nami . Niech Nowy Rok przyniesie dużo zdrowia , radości a przede wszystkim morze miłości!

 4. Monika Maciej

  Co było minęło…zostają wspomnienia…Jest Nowy Rok-niech będzie pełen optymizmu i wiary w siebie, niech da nam siłę na nowe (nie zawsze znane) wyzwania, niech da nam radość z każdej chwili – a temu wszystkiemu niechaj nieustannie towarzyszy zdrowie! – tego Wam i sobie życzymy!

 5. Margo

  Szczęśliwego Nowego Roku i aby każdemu z nas było dane ujrzeć Bałtyk w tym roku :)

 6. Krzysztof

  Zdjęcia jak zwykle przepiękne, weselsze pejzaże podświetlone słońcem. Wszystko to nastraja nas optymistycznie do życia i pozwala formułować oczekiwania i życzenia pod adresem Nowego Roku. Oby ten Nowy Rok 2012 był dla nas wszystkich rokiem szczęśliwym na wszystkich płaszczyznach życiowych. Obyśmy mogli zobaczyć na własne oczy to co podziwiamy teraz na zdjęciach.