Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Wtorek, 24 lipca 2012 – Na plaży w Pobierowie

Wyludnione ulice nadmorskich miasteczek… Za to na plaży?! Naród się smaży! Feeria kolorów na piaskach w Pobierowie, Pustkowie i Trzęsaczu – gdzie okiem sięgnąć tam plażowicze! Ileż radości daje Bałtyk latem! Tu dzieci dokopują się do wody, budują fosy do swych zamków, tam młodzi grają w wodzie w piłkę, a kawałek dalej pan przysypia kołysząc się na dmuchanym materacu. W oddali radośnie żółty banan pełen żądnych atrakcji wczasowiczów przecina błękit wody. Na ślizgawce ustawia się kolejka, a przy brzegu moc uśmiechów taplających się par, rodziców i dzieci. Nieco z góry, czujnym okiem, nad bezpieczeństwem czuwają ratownicy. Ich gwizdek z powodzeniem zagłuszy zabawne hasła sprzedawców mrożonej kawy, lodów i kukurydzy. Lato nad Bałtykiem jest pełne uroku, a polskie plaże mają niepowtarzalny klimat. Zapraszamy na plaże Wybrzeża Rewalskiego. Mimo widocznych na zdjęciach z Pobierowa tłumów, z powodzeniem znajdziecie miejsce na plaży! Temperatura powietrza 29°C w cieniu, temperatura wody w Bałtyku 19°C, stan morza 0°B, bezwietrznie, bezchmurnie, rajsko.

Dodaj komentarz »

komentarzy 6

 1. Margo

  Ja nie mogę!!!! Dawno takich tłumów nie widziałam. Widać, że urlopowicze stęsknili się za ładną pogodą :) Zdjęcie 21 i 22 po prostu mnie powaliło ;)

 2. Mariola

  Przepiękna plaża, pełna słońca i wspaniałego tłumu plażowiczów.

 3. Lukasz

  Witam. Od kilkunastu miesiecy ogladam fotorelacje z WR. Tomku, Twoje zdjecia sa najlepsze. Z przyjemnoscia ogladam rowniez wybrane Twoje zdjecia w restauracjach Sabat podczas pobytu na wczasach. Od jutra bedziemy w Niechorzu. Tym niemniej – spogladajac na cel strony, jej zamysl, nie powinna wybiorczo pokazywac w wiekszosci fotorelacji z dni slonecznych. Wg moich obserwacji ostatnie 7-14 dni nad WR byly deszczowe lub co najmniej pochmurne. Taka pogode wiekszosc przeklina, ale niektorzy tez doceniaja. Wolalbym ogladac fotorelacje rowniez z brzydka pogoda. Taka rowniez czesto pojawia sie w czasie naszego lata. Wtedy zamiast plazy zapelniaja sie ulice, miejscowosci. Pamietajmy rowniez te momenty z wczasow. Chetnie obejrze po powrocie podobna fotorelacje. Co nie znaczy wcale, ze zycze sobie takiej pogody ;-) Ale dzien, dwa, trzy – nie zaszkodza. Pozdrawiam i zagladam codziennie wyczekujac kolejnych fotorelacji.

 4. Tomasz - Admin

  Mariola, Margo dziękuję. Łukaszu, przede wszystkim dziękuję za Twoją obecność na łamach serwisu i za komentarz. Nigdy nie przeczę złej pogodzie – taka także bywa nad morzem i takie także bywają fotorelacje. Zdjęcia zawsze ukazują się na łamach serwisu tego dnia, którego zostały zrobione – od lat, uczciwie tylko te aktualne. Fotorelacja Pogodowa na łamach strony http://www.fotorelacja.com działa od 2 lat, wcześniej na łamach innych serwisów od 2005 roku. Fotorelacja Pogodowa jest serwisem niekomercyjnym – bardzo małe grono reklamodawców nie jest w stanie sfinansować sporych kosztów utrzymania serwisu. Jest to serwis prowadzony hobbistycznie. Ostatnio fotorelacje prowadzone są nie tak często jak bym tego chciał i nie zawsze osobiście przeze mnie – zwyczajnie brakuje mi na to czasu, lub w natłoku pracy chęci na to, aby ruszyć z aparatem w deszczową pogodę. Możesz być jednak spokojny, że pojawiać się tu będą także niepogodne fotorelacje :)

 5. Medyk

  ale fajnie, poleżałoby się i popływało :)Ludzi jak mrówków :)

 6. Ela K.

  takie tłumy jak na 22… to ja dziękuję…
  ja tak jak na 26 :) i mam nadzieję, że w ok. 20-tego sierpnia będzie spokojniej… a to już niedługo :) :hurra
  Pozdrawiam zaglądających i Tomasza :)