Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Sobota, 14 sierpnia 2010 – Fotorelacja Pogodowa

Dzień na gofra! Pogoda podobna jak wczoraj, więc gofry, lody, a wcześniej golonki, szaszłyki, ryby i inne przysmaki jak najbardziej wskazane. Potem jednak trzeba to wszystko spalić, a cieplutki Bałtyk jest idealnym do tego miejscem – dziś temperatura wody wynosi 21°C! Można też pograć w siatkówkę plażową, przejechać całe Wybrzeże Rewalskie rowerem, wbiec na latarnię, poszaleć na skateparku, pograć w kosza, tenisa na którymś z pięknie przygotowanych obiektów sportowych Gminy Rewal. Ale ale! Można już zbierać się na plażę żeby poleżeć do góry brzuchem, bo właśnie wyszło Słońce! Namawiam do lenistwa! Zdjęcia już nie do końca aktualne, ale cóż. Musicie uwierzyć mi na słowo. Temperatura powietrza, 24°C w cieniu, stan morza 1-2°B. Gofr z dżemem truskawkowym był pyszny! Życzę Wam miłej soboty!

Pyszny gofr z dżemem na ul. Jana z Kolna w PobierowieSobota, 14 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaSobota, 14 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaSobota, 14 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaSobota, 14 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaSobota, 14 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa

Dodaj komentarz »

komentarze 23

 1. Gosia - Margo

  Smacznego:):):)hmmmmmm,no więc,hmmmmm….. bardzo ładne zdjęcia, najładniejsze oczywiście to pierwsze ;)I teraz narobiłeś mi ochoty na gofra,tylko skąd ja takiego dobrego wezmę???? ;P;)

 2. M.

  Bez bitej śmietany? nie liczy sie :P

 3. Tomasz

  M. śmietana rzecz gustu – dla mnie nie liczyłby się ze śmietaną, z dżemem jest najlepszy! Margo przyjeżdżaj!

 4. maciej

  No właśnie….zdopingujmy Gośkę,by wreszcie odwiedziła ten zakątek wybrzeża:):):) Przecież już wcześniej wspominała,że dawno już tu nie była.Dlatego przyszłoroczny urlop Gosiu,zaplanuj sobie na WR.ZAPRASZAMY:):):)

 5. Gosia - Margo

  Kto wie, kto wie…. :). Dam się nawet zaprosić na gofra, ale koniecznie z bitą śmietaną i jagodami :P:)

 6. Piotrek

  Czy to gofr z dzemikiem truskawkowym czy malinowym ,bo po odcieniu koloru wykluczyłem ze to dzemik wisniowy.

 7. Margo

  Tomku, od kiedy jest możliwość rejestracji i logowania? :)Dopiero teraz to zauważyłam :)

 8. Ela

  hmm.. z dzemikiem! moje ulubione! :)

 9. Tomasz

  Margo, to ja z przyjemnością zaproszę Cię na takiego gofra, ale przyjedź! Logować można się już od blisko dwóch tygodni – pisałem o tym pod którąś Fotorelacją. Rejestracja wiąże się z automatycznym powiadomieniem o nowej Fotorelacji. W najbliższym czasie pojawi się jeszcze kilka innych technicznych usprawnień. Zapraszam do rejestrowania się!

 10. Margo

  Tomek z miła chęcią bym przyjechała ale już nie w tym roku, no chyba że stanie się jakiś cud :)A co do rejestracji, jak rozróżnić post pisany po zalogowaniu od tego bez logowania? :)

 11. maciej

  No właśnie.Dobre pytanie:):):)

 12. Krzysztof

  Po kolorze mogę wnioskować, że to może być z dużym prawdopodobieństwem dżem truskawkowy. A więc będę strzelać : truskawkowy. A zdjęcia jak zwykle wspaniałe. Brak słońca, a więc blasków i cieni trochę sprawia, że nastrój ich jest nieco nostalgiczny. Ale takie jest życie, nie zawsze świeci na gwiazda południa.

 13. Medyk

  racja z dżemem najlepszy.. Kupili mi takiego wypasionego i nic mi nie smakował a te owoce w żelu fuj.. :) Ten gość z pierwszej fotki co zajada ten gofer to chyba mister Wybrzeża Rewalskiego – widziałem go kiedyś w Rewalu :)

 14. Piotrek

  Teraz czekamy na zdjecie jak Tomek spożywa fląderke ;)

 15. Tomasz

  Piotrek, w nowej Fotorelacji jest Sola, którą spożyłem z wielką przyjemnością :) Co do pytać technicznych, to na tą chwilę rejestracja wiąże się jedynie z automatycznym powiadomieniem o nowej fotorelacji. Prace nad stroną administracyjną trwają. O nowych funkcjonalnościach będę Was informował. Medyk, tak – oczywiście to Mister WR ;)

 16. Nastka

  Ależ Ty jesteś Tomku przystojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

 17. magma

  Ooo…Tomek!!! Ale Cię fajnie zobaczyć :)

 18. Tomasz

  Nastka, zawstydzasz mnie!

 19. Medyk

  Nastka wszystkie Tomki to fajne i przystojne chłopy !

 20. maciej

  Potwierdzam z całą stanowczością.Przystojniak nad przystojniakami:):):)

 21. Piotrek

  Moze i przystojniak,ale ja i tak z cała stanowczościa wolałbym isc po stokroc z Nastka na gorfy,lody,piwko.itp,itp ;)

 22. Medyk

  Piotrek popieram Cie w ciemno :)

 23. Sandi Lindeen

  Do you accept guest posts? I would like to write couple articles here.