Serwis Fotorelacja Pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego posiada stałą rzeszę fanów, miłośników Gminy Rewal i jej miejscowości. Niemal co roku odwiedzają Wybrzeże Rewalskie, a będąc poza nim stale śledzą serwis Fotorelacji zachęcając swoich znajomych do odwiedzania serwisu i Wybrzeża Rewalskiego. Serwis ten, to doskonały nośnik reklamy, szczególnie dla branży usług noclegowych czy gastronomii działających na terenie Gminy Rewal. Internauta zaglądający na strony serwisu, to często już miłośnik Wybrzeża Rewalskiego, zatem niemal pewny klient. W Twoich rękach pozostaje, aby zechciał odwiedzić Twój ośrodek czy restaurację.

Banery. Reklama w serwisie w formie banerów jest wyświetlana na okres miesiąca lub jego wielokrotność. W tym czasie nie ograniczamy w żaden sposób liczby wyświetleń – każde wyświetlenie strony gwarantuje widoczność Twojej reklamy. Reklama wyświetla się na każdej podstronie serwisu. Kolejność wyświetlania banerów jest losowa. Maksymalna liczba banerów na stronie jaką przewidujamy to siedem. Możliwe jest wykupienie wielokrotności banerów przez jedną firmę i prezentacja jako jeden baner. Baner może mieć wyłącznie postać statyczną – formaty JPG lub GIF, nie przekraczające dla pojedyńczego banera rozmiaru 35 kb. W cenę banera jest wliczone również jego wykonanie. W przypadku gdy Reklamodawca przedstawi gotowy baner, to serwis zastrzega sobie prawo do odmowy umieszczenia banera jeśli ten będzie posiadał niską estetykę, i nie będzie pasował graficznie do szaty serwisu.

Tabela opłat (ceny za miesiąc emisji, kwoty netto, należy doliczyć 23% VAT)
Rozmiar banera Cena Rabat
200×108 px 99 PLN Przy opłacie za 6 miesięcy z góry dodatkowy miesiąc gratis

Przy opłacie za 12 miesięcy z góry dodatkowe dwa miesiące gratis

200×216 px 198 PLN
200×324 px 297 PLN
200×432 px 396 PLN
200×540 px 495 PLN
200×648 px 594 PLN


Fotorelacja sponsorowana.
Istnieje możliwość reklamy zawartej bezpośrednio w Fotorelacji. W tej formie jako główne zdjęcie Fotorelacji danego dnia będzie wyświetlać się zdjęcie Reklamodawcy oraz pod opisem stanu pogodowego będzie wyświetlać się tekst reklamowy. Istnieje możliwość wykonania zdjęcia do tej formy reklamy . Koszta i dokładne szczegóły ustalane będą indywidualnie przy czym kwota minimalna za taką prezentację to 100 PLN netto. Celem ustalenia szczegółów proszę o kontakt tel. 502-516-590 lub mailowy reklama@fotorelacja.com

Fotorelacja Pogodowa na łamach Twojego serwisu turystycznego lub stronie ośrodka wczasowego. Istnieje możliwość, aby Fotorelacja Pogodowa była automatycznie umieszczana na łamach Twojego serwisu turystycznego, w bazie noclegowej czy na łamach strony ośrodka wczasowego. Wycena takiej usługi dokonywana jest indywidualnie.

Wszystkie ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% podatku VAT.  Na zakupione usługi wystawiamy faktury.

Kontakt w sprawie reklamy:

Tomasz Stolz, tel. 502-516-590, e-mail: reklama@fotorelacja.com

Do Fanów Fotorelacji: Utrzymanie serwisu kosztuje – projekty graficzne, domena, serwer itp. to niemałe koszta, dlatego serwis otwarty jest na Reklamodawców. Dbać jednak będę, aby niezmiennie główną treścią serwisu pozostała sama Fotorelacja Pogodowa i otwarty dialog.