Tomasz Stolz, fotograf, właściciel firmy Tomasz Stolz Photography. Fotografią zajmuje się od wczesnych lat szkolnych. Jego specjalnością są zdjęcia reklamowe hoteli i pensjonatów. Z pasją i wyczuciem fotografuje muzyków, bo muzyka to jego druga pasja. Wolne chwile spędza z aparatem, uwieczniając w sposób niebanalny miejsca i chwile.

Autor popularnego projektu „Fotorelacja Pogodowa” z Wybrzeża Rewalskiego, którego założeniem jest pokazanie internautom zaglądającym na serwis nadmorskich miejscowości, aktualnego stanu pogodowego, często niezgodnego z relacjami przekazywanymi przez media i jakże odmiennymi od prognoz pogodowych.

Dokumentalista i zaprzyjaźniony fotograf Chóru „Harmonia” Uniwersytetu Śląskiego oraz wydziału Muzyki w Cieszynie.

 

Gościnnie Fotorelację Pogodową wykonują:

Tomasz Cichecki, fotograf specjalizujący się w fotografii ślubnej oraz ogólnie pojętej fotografii ludzi ( studyjnej i plenerowej ). Tomasz jest osobą nietuzinkową, potrafiącą nawiązać więź z osobami, które fotografuje. Ma to znakomity wpływ na swobodę modeli na planie i naturalność fotografii. Zdjęcia wykonane przez Tomka zawsze są oryginalne – nowe plenery, nowe pomysły – każda sesja inna od poprzednich, ale za każdym razem na jednakowo wysokim poziomie. Zapraszamy na stronę fotografa Tomasz Cicheckiego: www.fototc.pl

Lena i Leon Stolz, rodzice autora, którzy godnie zastępują go podczas wyjazdów i dłuższych nieobecności. Wszystko po to, aby fani fotorelacji stale mogli cieszyć oko widokami z Wybrzeża Rewalskiego.