Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Wtorek, 20 lipca 2010 – Fotorelacja Pogodowa

Dziś temperatura poszła w górę. O godzinie 15:00 na termometrach było 27°C w cieniu, woda w Bałtyku miała 21°C. Bardzo słonecznie, przez cały dzień wiało nieco mocniej niż wczoraj – wiatr do 16km/h. Fotorelacja z godz. 19:00, gdy większość plażowiczów ruszyła na miasto. Temperatura powietrza o godzinie 19:00 wynosiła 20°C, a wiatr osłabł do 8km/h. Na Wybrzeżu Rewalskim kolejny dzień lata ustępuje gorącej nocy!

Wtorek, 20 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaWtorek, 20 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaWtorek, 20 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaWtorek, 20 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaWtorek, 20 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaWtorek, 20 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaWtorek, 20 lipca 2010 - Fotorelacja PogodowaWtorek, 20 lipca 2010 - Fotorelacja Pogodowa

Jeszcze tylko dwa dni intensywnej pracy i powinienem mieć już nieco więcej czasu na kolejne Fotorelacje. Bądźcie cierpliwi! W sierpniu ruszy możliwość logowania do serwisu i powiadamianie na e-mail o nowej fotorelacji. Uzupełniony zostanie również dział z tapetami. Już teraz zachęcam Was do korzystania z opcji „+Podziel się” i dodawania wiadomości o kolejnych Fotorelacjach do portali społecznościowych, z których korzystacie – pomoże to na nowo zaistnieć Fotorelacji w internecie.

Dodaj komentarz »

komentarzy 8

 1. maciej

  Miło jest nacieszyć oko i schłodzić swoją wyobrażnię widokiem morza.

 2. Krzysztof

  Dzięki Ci Macieju za ten kontakt, dzięki któremu będziemy mogli codziennie zobaczyć co dzieje się na WR. A obecnie trwa lato w pełni. Piękne zdjęcia przyciagają wzrok.

 3. Nastka

  Dzień dobry :)
  Jak się cieszę że mogę uczestniczyć w fotorelacji z WR :)
  Buziaki dla pomysłodawcy!!!!!

 4. M.

  Aż wracają wspomnienia..
  Co tu dużo pisać, zdjęcia rewelacja. Jesteś moim foto-idolem :))
  Całuję

 5. Krzysztof

  Tak, Margo, powróciły wspomnienia sprzed klku lat z Pobierowa.

 6. M.

  Ktoś mnie rozszyfrował, ktoś wie o czym mówię..ta fotorelacja już zaczyna być magiczna :))

 7. Medyk

  O!!! Są i mewki:))

 8. Krzysztof

  Kiedyś używałeś słowa foczki. Myślę, że to lepsze określenie, bo mewki to może różnie się kojarzyć. :)